آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن
5/5 - (1 امتیاز)

صحبت‌های الخاندرو گونزالس ایناریتو درباره “از گور برگشته” و بازی دی‌کاپریو

7bbaa167bf4d4d772e2bfa1f5ed84d00 M - صحبت‌های الخاندرو گونزالس ایناریتو درباره "از گور برگشته" و بازی دی‌کاپریو

الخاندرو گونزالس ایناریتو، کارگردان برنده اسکار، در میزگردی که اخیرا توسط هالیوود‌ ریپورتر برگزار شد، درباره فیلم جدیدش یعنی «از گور برگشته»، که لئوناردو دی‌کاپریو در آن بازی می‌کند، صحبت کرد.

این کارگردان 52 ساله در این میز‌گرد درباره بازی دی‌کاپریو گفت: «اولین بار که لئو را در نقش یک پسر ضعیف و آسیب‌پذیر در «چه چیزی گیلبرت گریپ را آزار می‌دهد»، که فیلم بسیار خوبی بود، دیدم، بسیار تحت‌تاثیرِ بازی او قرار گرفتم. در فیلم «از گور برگشته» نیز از او خواستم نقش مردی با روحیه شکننده و آسیب‌پذیر را بازی کند.»
او در ادامه افزود: «به این دلیل لئو را دوست دارم که او فقط یک بازیگر نیست؛ دیدگاه او مثل یک فیلمساز است، درک درستی نسبت به فیلم دارد و خودخواه و مغرور نیست.»
او همچنین درباره تجربه همکاری با دی‌کاپریو در «از گور برگشته» گفت: «او در این فیلم، که با سایر فیلم‌هایش متفاوت است، دیالوگ‌های زیادی نداشت و مجبور بود احساس ترس، نگرانی، سرما، غم و خشم را که به راحتی می‌توان آن‌ها را از طریق کلمات ابراز کرد، با کمک‌گرفتن از زبان بدن و چشم‌ها به مخاطبان منتقل کند و با آن‌ها ارتباط برقرار کند»

5/5 - (1 امتیاز)
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
5/5 - (1 امتیاز)

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //