آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن
5/5 - (1 امتیاز)

شرکت سونی تصمیم نهایی اش را در مورد پخش فیلم «مصاحبه» بیان کرد

1419112758209 sonypictures - شرکت سونی تصمیم نهایی اش را در مورد پخش فیلم «مصاحبه» بیان کرد«دیوید بویس» وکیل کمپانی فیلمسازی «سونی پیکچرز» اعلام کرد، «سونی» تنها اکران «مصاحبه» را به تعویق انداخته، اما این فیلم پخش خواهد شد.

به گفته‌ دیوید بویس، پس از جنجال‌های فراوان فیلم «مصاحبه» که به خاطر آن وب‌سایت کمپانی هالیوودی «سونی» هک شده و حواشی سیاسی بین دو کشور آمریکا و کره‌شمالی ایجاد کرده، پخش خواهد شد.

وکیل این کمپانی در این‌باره گفت: استودیو «سونی» فقط اکران «مصاحبه» را به تاخیر انداخته است. «سونی» در حال جنگ برای پخش این فیلم است، اما این اتفاق می‌افتد. فکر می‌کنم هیچ کس اطلاع کاملی از این قضیه ندارد، اما این فیلم نمایش داده خواهد شد.

«بویس» در خلال سخنانش از هک شدن وب‌سایت «سونی» به عنوان “حمله‌ای جنایی با حمایت دولتی به موسسه‌ای آمریکا و کارکنانش یاد کرد”. او همچنین از دولت آمریکا تقاضای حمایت از شرکت «سونی» و دفاع از امنیت ملی کرد.

مصاحبه بویس در حالی انجام شد که شرکت «سونی» روز چهارشنبه گذشته اعلام کرد، این فیلم در سینماها اکران نمی‌شود، چرا که سالن‌های سینما از نمایش آن خوداری کرده‌اند. وکلای سالن‌های سینما به آن‌ها گفته‌اند در صورت آسیب وارد شدن به هر یک از تماشاچیان، آن‌ها مسول این رخداد خواهند بود.

1417854487934 8523 - شرکت سونی تصمیم نهایی اش را در مورد پخش فیلم «مصاحبه» بیان کرد

به گزارش هالیوود ریپورتر‌، حمله سایبری کمپانی «سونی» که از روز 24 نوامبر آغاز شده، از سه‌شنبه پیش وارد مرحله جدیدی شد و گروه «حافظان صلح» که مسئولیت این حملات سایبری را بر عهده گرفته، تهدید کرد که در صورت نمایش این فیلم، حملاتی مشابه با 11 سپتامبر خواهد داشت.

در پیامی که هکرها منتشر کردند، آمده است: دنیا مملو از ترس خواهد شد. 11 سپتامبر 2001 را به خاطر آورید. به شما پیشنهاد می‌کنیم که فاصله خود را از این مکان حفظ کنید و خانه‌تان را در این منطقه ترک کنید. هر اتفاقی در چند روز آینده رخ دهد به دلیل طمع کمپانی «سونی» خواهد بود!

با ادامه روند این تهدیدها، «جیمز فرانکو» و «سث روگن» دو بازیگر اصلی فیلم «مصاحبه» تصمیم گرفتند هیچ نشست رسانه‌یی برای تبلیغ این فیلم نداشته باشند، همچنین اکران این فیلم در نیویورک محل حادثه 11 سپتانبر لغو شد. هکرها پیش از این مدعی شده بودند که اسناد منتشرشده بخش کوچکی از اطلاعات به سرقت‌رفته از سرورهای «سونی» است و گفته می‌شود حجم اطلاعات به سرقت‌رفته بیش از 11 ترابایت بوده است.

در این فیلم جیمز فرانکو نقش مجری یک شبکه تلویزیونی و «سث روگن»، نقش تهیه‌کننده این برنامه را برعهده دارند. این دو قرار است یک مصاحبه کم‌سابقه با «کیم جونگ اون»، رهبر کره‌ شمالی داشته باشند که در این میان سازمان سیا مطلع شده و از آن‌ها می‌خواهد که او را ترور کنند.

ستاره‌های بزرگی که نام آن‌ها در مرکز این افشاگری‌هاست، به شکل محترمانه‌ای سکوت کرده‌اند، اما «آرون سورکین»، فیلمنامه‌نویس و تهیه‌کننده آمریکایی در مطلبی در روزنامه «نیویورک تایمز» خشم خود را از حمله هکرها ابراز کرده و رسانه‌ها را متهم کرد که با گشتن به دنبال بحث برانگیزترین مطالب افشا شده و انتشار آن‌ها عملا آب به آسیاب هکرها می‌ریزند. او در عین حال به هالیوود به خاطر انفعالش در حمایت از کارکنان شرکت سونی که اطلاعات شخصی آن‌ها افشا شده است، حمله کرد.

«جیمز فرانکو» و «ست روگن» بازیگران اصلی فیلم «مصاحبه» نیز به طور علنی این حمله هکرها را محکوم کرده و در یک برنامه گفتگوی طنز در شبکه های تلویزیونی آمریکا گفتند که بازپخش این اطلاعات خصوصی در حقیقت همان چیزی است که این تبهکاران می‌خواستند.

منبع: ایسنا

5/5 - (1 امتیاز)
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
5/5 - (1 امتیاز)

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //