آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن

سینمای بلژیک فیلم جدید برادران داردن را به اسکار 2015 معرفی کرد

13930629000355 photoa - سینمای بلژیک فیلم جدید برادران داردن را به اسکار 2015 معرفی کرد

مقامات سینمایی بلژیک فیلم «دو روز و یک شب» به کارگردانی «برادران داردن» را به عنوان نماینده سینمای این کشور در این دوره از رقابت‌های اسکار معرفی کردند.هیأتی متشکل از شش نفر از شخصیت‌های برجسته سینمای بلژیک فیلم «دو روز و یک شب»، آخرین ساخته «برادران داردن» را به عنوان نماینده این سینما در بخش فیلم‌های خارجی زبان جوایز اسکار 2015 معرفی کردند.این هیأت دلیل انتخاب فیلم «برادران دارن» را کیفیت بالا در فیلمبرداری، برخورداری از موضوعی جهان شمول و فیلمنامه بسیار قوی آن عنوان کرده‌اند.

این شش تن همچنین بر بازی بسیار هنرمندانه «ماریون کوتیلارد»، بازیگر برنده اسکار در این فیلم، به عنوان نکته مثبت دیگر این فیلم تأکید کرده‌اند.این فیلم تاکنون در جشنواره‌های مهمی چون کن، تلوراید، تورنتو به نمایش درآمده و قرار است به زودی در دو جشنواره نیویورک و لس‌آنجلس نیز به نمایش درآید. تاریخ اکران فیلم در سینماهای آمریکا نیز 24 دسامبر عنوان شده است.

نامزدهای نهایی جوایز اسکار 15 ژانویه 2015 و مراسم اهدای جوایز نیز 22 فوریه در سالن نمایش دالبی لس‌آنجلس برگزار خواهد شد.

منبع: فارس

حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
اینستاگرام ما تلگرام ما
//