آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن

سوزان بیر به عنوان رئیس هیأت داوران جشنواره زوریخ معرفی شد

«سوزان بیر»، فیلمساز دانمارکی به عنوان رئیس هیأت داوران جشنواره فیلم زوریخ در بخش بین‌الملل معرفی شد.
دهمین جشنواره بین‌المللی فیلم زوریخ امسال درحالی از  25 سپتامبر تا 5 اکتبر برگزار می‌شود که «استیو جیمز»، کارگردان و تهیه‌کننده برنده اسکار هالیوود ریاست هیأت داوران بخش مستند این دوره از رقابت‌ها را به عهده دارد.

«نیک برومفیلد»، کارگردان بریتانیایی، «نیشتا جین»، فیلمساز هندی، »،‌«گرِگ گورمن»، عکاس دیگر اعضاء این هیأت هستند.

بنا به گزارش نشریه سینمایی هالیوود ریپورتر، «سوزان بیر»، فیلمساز دانمارکی نیز قرار است ریاست بخش بین‌الملل جشنواره امسال زوریخ را به عهده داشته باشد.

«دونالد دی لاین»،تهیه‌کننده فیلم «فانوس سبز»، «ماری مسمونتیل»، بازیگر فرانسوی و «جاسمیلا زدبانیک»،کارگردان بوسنیایی نیز کسانی هستند که پیش از این به عنوان اعضاء هیأت داوران بخش بین‌الملل معرفی شده بودند.

نشریه سینمایی هالیوود ریپوتر نیز امروز اسامی «وال کیلمر»، بازیگر هالیوودی را به عنوان اعضاء تکمیلی این هیأت معرفی کرده است.

بنا بر این گزارش، به برنده نهایی جشنواره زوریخ در بخش بین‌الملل، چکی به مبلغ  27 هزار دلار اعطاء خواهد شد.در بخش مستند نیز مبلغ این جایزه 21 هزار دلار است. برندگان هر بخش علاوه بر جوایز خود مبلغ 107 هزار دلار به عنوان کمک هزینه توزیع و اکران فیلمشان دریافت خواهند کرد.

منبع: فارس

حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
اینستاگرام ما تلگرام ما
//