آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن
5/5 - (1 امتیاز)

سم مندز کارگردان بریتانیایی اعلام کرد دیگر جیمز باندی نخواهد ساخت

15 11 8 1614171897191 - سم مندز کارگردان بریتانیایی اعلام کرد دیگر جیمز باندی نخواهد ساخت

سم مندز کارگردان بریتانیایی تاکید کرد «اسپکتر» آخرین فیلم جیمز باندی بود که او ساخت، اما دنیل کریگ بازیگر این نقش هنوز در این باره تصمیم نگرفته است.

به نقل از گاردین، سام مندز که پس از ساختن فیلم «اسکای فال» هم گفته بود دیگر جیمز باندی نخواهد ساخت و پس از مدت‌ها انکار، ساختن «اسپکتر» را پذیرفت، می‌گوید مطمئن است دیگر پشت دوربین فیلم جیمز باند نخواهد ایستاد.

وی در پاسخ به این سوال که پس از اتمام «اسکای فال» هم همین حرف را زده بود اما پس از سه سال دوباره بازگشت، گفت: نحوه روایت «اسپکتر» تصمیم به خروج از این پروژه را آسان تر کرد.

سم مندز در پاسخ به شوی شبانه شبکه آمریکایی MBC پس از شروع اکران «اسپکتر» درسينماي  آمریکا در روز جمعه گفت که در پایان «اسکپتر» حسی از کامل شدن روایت وجود دارد که در پایان «اسکای فال» وجود نداشت و همین تصمیم گیری را برای او راحت‌تر کرد و او این احساس را دارد که سفرش را به پایان رسانده است.

کارگردان فیلم‌های جیمز باند که راحت‌تر از دنیل کریگ ستاره این فیلم تصمیم گیری کرده است، گفت: من اینجا نیستم تا درباره تصمیم دنیل حرف بزنم. چون او ممکن است بعد از ۶ ماه تصمیمش عوض شود و احساس کند انرژی‌اش را دوباره به دست آورده است. شاید هم نظری کاملا متضاد با این بگیرد.

مندز درباره نقل قولی که از کریگ وجود داشت مبنی بر این که ترجیح می دهد شلاق بخورد تا دوباره نقش جیمز باند را بازی کند، عنوان کرد: توجه به این نکته مهم است که او بلافاصله پس از اتمام فیلمبرداری این حرف‌ها را بر زبان آورده است.

مندز گفت: من این استدلال را دارم که وقتی اولین بار در ماراتون شرکت می‌کنید و ۲۰۰ یارد با خط پایان فاصله دارید تماشاچیان فریاد می‌زنند و تشویقتان می کنند، حالا آیا به بقیه مسابقه ادامه می دهی؟ این پاسخی است که دنیل کریگ می دهد.

تصمیم بازی در فیلم بیست و پنجم جیمز باند به کریگ بستگی دارد و شاید ساده ترین پاسخ فعلا این باشد که: باید درباره‌اش فکر کنم… شاید یک فیلم دیگر بازی کردم، نمی دانم.

منبع: مهر

5/5 - (1 امتیاز)
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
5/5 - (1 امتیاز)

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //