آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن
4/5 - (2 امتیاز)

سریال Clarice، دنباله فیلم سکوت بره‌ها سفارش ساخت گرفت

silence of the lambs anthony hopkins jodie foster clarice sterling hannibal lecter 1024x576 - سریال Clarice، دنباله فیلم سکوت بره‌ها سفارش ساخت گرفت

سریال‌های «کلاریس»، «ایکوالایزر» و «مثبت باش» اولی عناوین تلویزیونی CBS برای فصل تلویزیونی ۲۰۲۰-۲۰۲۱ خواهند بود.

دو روز پس از آنکه شبکه‌ی CBS سفارش ساخت فصل جدید ۱۸ سریال در حال پخش خود را صادر کرد، عناوین جدیدی به فهرست فصل ۲۰۲۰-۲۰۲۱ افزود. اولین سریال‌های جدیدی  که سفارش ساخت یک فصل دریافت کرده‌اند شامل کمدی «بی مثبت» (B Positive) به نویسندگی «چاک لوری»، ریبوت «ایکوالایزر» (The Equalizer) و دنباله‌ی «سکوت بره‌ها» می‌شوند.

«بی مثبت» با بازی «توماس میدلدیچ» و «آنالی اشفورد» تنها اپیزود آزماشی این فصل بود که موفق شد پیش از تعطیلی هالیوود و شیوع گسترده‌ی کرونا فیلمبرداری خود را به پایان برساند. این سریال کمدی در مورد یک پدر طلاق گرفته است در جستجوی یک اهدای کننده‌ی کلیه. لوری جدا از «بی مثبت» سریال‌های «شلدون جوان» (Young Sheldon)، «مادر» (Mom) و «باب ابیشولا را دوست دارد» (Bob Hearts Abishola) را در شبکه‌ی CBS دارد.

سریال «کلاریس» (Clarice) یکی از عظیم‌ترین پروژه‌های تلویزیونی استودیوهای سی‌بی‌اس به تهیه‌کنندگی «الکس کورتزمن» است. پیش‌تر گزارش شده بود که «ربکا بریدز» بازیگر سابق «دروغگوهای کوچک زیبا» (Pretty Little Liars) در نقش «کلاریس استرلینگ» بازی می‌کند. داستان سریال وقایعی را روایت می‌کند که شش ماه پس از داستان فیلم «سکوت بره‌ها» روی می‌دهند. «کال پن»، «نیک سندو» و «مایکل کودلیتز» دیگر بازیگران این پروژه خواهند بود. استودیوی ام‌جی‌ام که فیلم «جودی فاستر» را تولید کرد در تهیه‌ی این سریال مشارکت می‌کند. کورتزمن سابقه‌ی تولید سریال «هاوایی فایو-او» (Hawaii Five-0) را در CBS دارد و یکی از ناظرین سریال «پیشتازان فضا: دیسکاوری» (Star Trek: Discovery) است.

شبکه‌ی CBS علاوه بر این سفارش تولید ریبوت «ایکوالایزر» را هم به شکل یک سریال صادر کرده است. «کوئین لطیفا» قرار است نقشی را بازی کند که در دو نسخه‌ی سینمایی «ایکوالایزر» در سال‌های ۲۰۱۴ و ۲۰۱۸ به «دنزل واشینگتن» سپرده شده بود.

سال گذشته شبکه‌ی CBS سفارش ساخت هشت سریال جدید کمدی و درام را صادر کرد و برای فصل تلویزیونی آینده با ۱۸ سریال متن-محور بازخواهد گشت. سریال‌های قدیمی «ابتدایی» (Elementary)، «درخواست دوستی خداوند» (God Friended Me)، «ذهن‌های جنایت‌کار» (Criminal Minds)، «هاوایی فایو-او» و «خانم وزیر» (Madam Secretary) همگی در این فصل تلویزیونی به پایان رسیدند. به این ترتیب شبکه می‌تواند فرمان تولید شش سریال درام و سه سریال کمدی جدید را صادر کند، در صورتی که تمایل داشته باشد شمار فعلی عناوین خود را حفظ کند.

سرنوشت فصل تلویزیونی ۲۰۲۰-۲۰۲۱ همچنان در هاله‌ای از ابهام قرار دارد و فیلمبرداری پروژه‌های در حال پخش و جدید از دو ماه پیش تاکنون متوقف شده‌اند. بنابراین پخش سنتی سریال‌های جدید در فصل پاییز به خطر افتاده و برنامه‌ی همیشگی شبکه‌ها برای سفارش محتوای نو به هرج‌ومرجی بی‌سابقه کشیده شده است.

هرچند شبکه‌ی CBS می‌کوشد مانند همیشه به سفارش عناوین جدید بپردازد و به ویروس کرونا بی‌توجه باشد، اما هنوز مشخص نیست که میزان محتوای جدید این شبکه‌ی ماهواره‌ای با سال‌های گذشته متفاوت خواهد بود یا نه. بسیاری از تهیه‌کنندگان انتظار دارند که از ماه ژوئیه به روند عادی فیلمبرداری پروژه‌های تلویزیونی بازگردند تا سریال‌های جدید برای اواخر فصل پاییز آماده‌ی پخش شود.

منبع: 30نما

4/5 - (2 امتیاز)
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
4/5 - (2 امتیاز)

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //