آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن

سرنوشت دنریس تارگرین با انتشار دیسک‌های بلوری Game of Thrones روشن‌تر شد

game thrones season 8 episode 4 hbo 2 1024x576 - سرنوشت دنریس تارگرین با انتشار دیسک‌های بلوری Game of Thrones روشن‌تر شد

فصل پایانی «بازی تاج‌وتخت» (Game of Thrones) یکی از جنجالی‌ترین رویدادهای تاریخ تلویزیون بود و هنوز پس از گذشت چندین ماه بحث در مورد فصل هشتم سریال پایان نگرفته است. شبکه‌ی HBO به تازگی مجموعه‌ی ۸ فصل «بازی تاج‌وتخت» را به صورت دیسک‌های بلو-ری و دی‌وی‌دی در شبکه‌ی نمایش خانگی عرضه کرده که حاوی تفسیر صوتی نویسندگان، بازیگران و عوامل سریال است. بعضی از این تفاسیر لحظات مبهم و گیج‌کننده‌ی اپیزود پایانی را توضیح می‌دهد.

برای مثال در اپیزود پایان مشخص نشد که «دروگون» با پیکر «دنریس تارگرین» با بازی «امیلیا کلارک» چه می‌کند و او را به کجا می‌برد. اما برای این پرسش اکنون پاسخی ارائه شده است. در صحنه‌ای که رابطه‌ی عاشقانه‌ی دنریس و «جان اسنو» به اوج رسیده بود، جان به عشق خود خیانت می‌کند و خنجری به مادر اژدها می‌زند. پس از مرگ دنریس، دروگون در کنار تخت آهنین ظاهر شد و آن را به آتش کشید. دروگون در آخرین نمایی که از او دیده شد دنریس را به چنگ گرفته و به سمت مقصدی نامعلوم به پرواز درآمد. در شورای «شاه برن» گزارش شد که دروگون به سمت شرق در حرکت بوده است.

برخی ممکن است تصور کنند که دروگون دنریس را به خانه‌ی حقیقی خود «وولانتیس» برده است. در تفسیر صوتی شنیده‌ می‌شود که کلارک از خورده شدن دنریس توسط اژدها اظهار نگرانی می‌کند، اما «دیوید بنیاف» و «دن وایس» نویسندگان سریال نگرانی او را برطرف می‌کنند و به او می‌گویند: «دروگون تو را نمی‌خورد. گربه که نیست. مگر ندیدی که چطور به آرامی نوازش‌ات می‌کرد؟»

وولانتیس یکی از اولین و بزرگ‌ترین «شهرهای آزاد» در شرق وستروس است. اژدهایان در دوران امپراطوری والریان زاده و آموزش می‌بینند و در این سرزمین است که فولاد والریایی ساخته می‌شود. بنابراین حرکت دروگون به این سمت پایانی شاعرانه برای داستان دنریس است، چرا که او در واپیس روزهای زندگی‌اش دریافت که در وستروس به آرامش نخواهد رسید.

مصاحبه‌ی «کنان اوبرایان» با تمامی عوامل «بازی تاج‌وتخت» ۳ دسامبر (۱۲ آذرماه) به همراه کلکسیون کامل دی‌وی‌دی‌های سریال منتشر می‌شود.

منبع: 30نما

حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
اینستاگرام ما تلگرام ما
//