آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن
5/5 - (1 امتیاز)

ستاره موسیقی پاپ در سریال تلویزیونی وودی آلن بازی می کند

44 160126164746 1 640x360 getty nocredit - ستاره موسیقی پاپ در سریال تلویزیونی وودی آلن بازی می کند

مایلی سایرس، ستاره موسیقی پاپ تائید کرده که در نخستین سریال تلویزیونی وودی آلن بازی خواهد کرد. قرار است وودی آلن شش اپیزود نیم‌ساعته برای کمپانی آمازون بسازد. این سریال از طریق آمازون پرایم به صورت آنلاین پخش خواهد شد.

سایرس که تجربه بازیگری در سریال کمدی هانا مونتانا را دارد، گفته که برای بازی در کنار وودی آلن و الن می “حسابی هیجان‌زده” است. وودی آلن، ۸۰ ساله که علاوه بر بازیگری، نوشتن و کارگردانی این سریال را برعهده دارد، پیش‌تر پذیرفتن این مسئولیت را “اشتباهی فجیع” خوانده بود.

او سال گذشته درباره این سریال گفت: “نمی‌دانم چه جوری قرار شد این کار را بکنم. هیچ چیزی نمی‌دانم و نمی‌دانم از کجا می‌خواهم شروع کنم.” “حدس می‌زنم ‘روی پرایس’ (رئیس بخش فیلم‌سازی آمازون) از کاری که کرده پشیمان شود.” او همچنین گفته بود که فکر می‌کرده که نوشتن برای شش قسمت نیم‌ساعته کار سختی نیست، اما در طول کار دریافته که “این‌طور” نیست.

فیلمبرداری این سریال که هنوز عنوانی ندارد از ماه مارس آغاز می‌شود و امسال در دسترس مشترکان آمازون پرایم در آمریکا، بریتانیا و آلمان قرار خواهد گرفت.آمازون پرایم که بیش از یک سال است تهیه فیلم و سریال را آغاز کرده، امیدوار است بتواند بخشی از این بازار پردرآمد را از دست رقبایی چون نت‌فلیکس خارج کند.

منبع: بی بی سی

5/5 - (1 امتیاز)
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
5/5 - (1 امتیاز)

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //