آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن

ساخت نسخه تازه ای از شاه آرتور توسط کارگردان انگلیسی

13931106000138 PhotoA - ساخت نسخه تازه ای از شاه آرتور توسط کارگردان انگلیسی

گای ریچی فیلمساز مستقل انگلیسی نسخه تازه‌ای از داستان زندگی شاه آرتوررا در آمریکا کارگردانی می‌کند. این فیلم با نام «شوالیه‌های راندتیبل:شاه آرتور» جلوی دوربین خواهد رفت. پیش تولید این اکشن فانتزی در شرکت مستقل فیلم سازی ویلح رودشاو پیکچرز شروع شده و کلید فیلم برداری آن، تا یک ماه دیگر زده می شود. چارلی هونان نقش شاه آرتور را در جلوی دوربین این فیلم بازی می کند. جود لا و دجیمون هونسو هم، از دیگر بازیگران آن هستند.

فیلمنامه اقتباسی نسخه تازه داستان شاه آرتور را جابی هارولد نوشته و اقتباسی جدید از داستان سر لانسلوت است. این داستان، ماجراجویی‌های چهره افسانه‌ای تاریخ کهن را تعریف دوباره ای خواهد کرد. نزدیکان گای ریچی می‌گویند او قصد دارد این فیلم را تبدیل به یک مجموعه فیلم دنباله دار سینمایی کند. در عین حال، وی اصرار دارد روایتی فانتزی از این داستان قدیمی ارائه دهد. این نسخه سینمایی در حالی وارد مرحله تولید می شود که قبل از این قرار بود دیوید دابکین هم، فیلمی با این مضمون جلوی دوربین ببرد. قرار بود نقش شاه آرتور این فیلم را کالین فارل بازی کند.

گای ریچی در سال 2009 نسخه تازه‌ای از «شرلوک هلمز» را کارگردانی کرد که با استقبال بالای تماشاگران و منتقدان روبرو شد. او در سال 2011 قسمت دوم این فیلم را ساخت. این فیلم ساز برای تابستان سال جاری میلادی نسخه دوباره‌سازی شده فیلم کلاسیک «مردی از آنکل» را به روی پرده سینماها می‌فرستد. قصه فیلم در دهه شصت میلادی اتفاق می‌افتد و در باره دو مامور سازمان‌های جاسوسی سیا و کا گ ب است که راهی یک ماموریت مشترک می شوند و بزودی علیه روسای خود قد علم می‌کنند.

منبع: فارس

حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
اینستاگرام ما تلگرام ما
//