آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن
5/5 - (1 امتیاز)

ساخت سه‌گانه‌ای جدید از خالق هری‌پاتر توسط کمپانی برادران وارنر

20141127123725003 - ساخت سه‌گانه‌ای جدید از خالق هری‌پاتر توسط کمپانی برادران وارنر

به گزارش خبرگزاري آريا،هربار خبري به صورت شايعه در هاليوود دهان به دهان مي شود خيلي زمان مي برد تا رسمي شود. گاهي اصلا رسميت پيدا نمي کند. گاهي رسمي مي شود اما بعدا تکذيب يا لغو مي شود. گاهي هم سال ها طول مي کشد که يک پروژه رسمي رنگ پرده را به خود ببيند. اما سه گانه جديد برادران وارنر از آن دست پروژه هايي است که بعد از شايعه شدنش خيلي زود رسمي شد. کار بر روي آن سريعا آغاز شد و حالا تهيه کننده‌اش مي گويد فيلمنامه هم کامل شده. اين سه گانه جديد بر اساس دنياي جادوگري جي کي رولينگ، خالق هري پاتر و اقتباسي از کتاب «جانوران شگفت انگيز و زيست گاه آنان» مي باشد. فيلمي که اگرچه داستانش، ٧٠ سال قبل از ماجراهاي فيلم هري پاتر رخ مي دهد اما مضموني مشابه با مجموعه قبل دارد.

ديويد هيمن تهيه کننده اين تريلوژي که فيلمنامه را هم خوانده از آن با لفظ «فوق العاده» ياد کرده و حسابي اثر جي کي رولينگ را ستوده است. اين نخستين بار است که خالق هفت گانه هري پاتر، خود فيلمنامه اي از کتابش اقتباس مي کند. ديويد هيمن که در افتتاحيه فيلم «پدينگتون» حاضر شده بود همين طور اعلام کرد که کمپاني برادران وارنر آماده است که فاز بعدي ساخت اين پروژه را آغاز کند. ديويد ييتس که چهار فيلم آخر هري پاتر را هم کارگرداني کرده، وظيفه کارگرداني پروژه جديد را هم بر عهده دارد. قرار است فيلمبرداري اين اثر هم از سال آينده ميلادي آغاز شود. قسمت نخست اين تريلوژي قرار است در سال ٢٠١٦ اکران شود.

هنوز از بازيگران احتمالي اين فيلم رونمايي نشده است.

منبع: خبرگزاری آریا

5/5 - (1 امتیاز)
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
5/5 - (1 امتیاز)

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //