آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن
5/5 - (1 امتیاز)

زندگی نیل آرمسترانگ، نخستین انسان در ماه: فیلم تازه ای از سازنده شاهکار ویپلش، با بازی رایان گاسلینگ

2a947f3b4f075c0ce01f8cb627b33b4c - زندگی نیل آرمسترانگ، نخستین انسان در ماه: فیلم تازه ای از سازنده شاهکار ویپلش، با بازی رایان گاسلینگ

رایان گاسلینگ در نقش نیل آرمسترانگ مسافر کره ماه می‌شود.

اسکرین کراش نوشت: کمپانی فیلم‌سازی یونیورسال رایان گاسلینگ را به عنوان هنرپیشه نقش نیل آرمسترانگ انتخاب کرد.

فیلم سینمایی «اولین مرد» که برگرفته از کتاب جیمز هانسون با نام «اولین مرد: زندگی نیل آرمسترانگ» است به روایت زندگی این فضانورد مشهور می‌پردازد. نویسنده این کتاب برای نگارش آن علاوه بر جمع‌آوری اطلاعات از دوستان و خانواده آرمسترانگ با خود او نیز بیش از 50 ساعت مصاحبه انجام داده تا بتواند تمام جزییات سفر نخستین مسافر به کره ماه را منتقل کند.

پروژه این فیلم هنوز در مراحل ابتدایی است و کارگردانی آن به دیمین شزل که سال گذشته برای فیلم «شلاق‌ها» [شلاق] نامزدی اسکار و 3 جایزه را از آن خود کرد، محول شده است.

رایان توماس گاسلینگ هنرپیشه کانادایی است که تا کنون در فیلم‌های بسیاری حضور داشته که «دفترچه خاطرات» محصول 2004 میلادی از مشهورترین آنها است.

او در حال حاضر «کوتاه بزرگ» در کنار چهره‌های مطرحی همچون برد پیت، کریستین بیل و استیو کارل را برای سال آینده میلادی آماده اکران دارد.

منبع: باشگاه خبرنگاران

5/5 - (1 امتیاز)
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
5/5 - (1 امتیاز)

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //