آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن
5/5 - (1 امتیاز)

رکوردشکنی فیلم «جنگ ستارگان: نیرو برمی‌خیزد» ادامه دارد

1450785783985 000000 - رکوردشکنی فیلم «جنگ ستارگان: نیرو برمی‌خیزد» ادامه دارد

جدیدترین محصول کمپانی دیزنی ضمن ثبت فروش یک میلیارد دلاری در گیشه بین‌المللی، فروش جهانی خود را به مرز 1/9 میلیارد دلار افزایش داد.

«جنگ ستارگان: نیرو برمی‌خیزد» با فروش 47/3 میلیون دلاری در هفته میلادی که گذشت، مجموع فروش خارجی به 10/1 میلیارد دلار افزایش داد.

ساخته علمی تخیلی «جی‌جی آبرامز» در گیشه سینماهای آمریکای شمالی نیز بیش از 851 میلیون دلار فروش داشته تا در مجموع و تا به امروز 1/86 میلیارد دلار در گیشه جهانی (بین‌الملل + آمریکای شمالی) فروخته باشد.

این فیلم هم اکنون پرفروش‌ترین فیلم تاریخ سینمای آمریکاست و در گیشه جهانی نیز پس از «آواتار» و «تایتانیک» عنوان سومین فیلم پرفروش تاریخ سینما به نامش ثبت شده است.

با فروش 95/2 میلیون دلاری «جنگ ستارگان: نیرو برمی‌خیزد» در اواین هفته اکران در سینماهای چین این شانس وجود دارد که این فیلم با عبور از فروش 2/186 میلیارد دلاری «تایتانیک» دومین فیلم پرفروش تاریخ سینما پس از «آواتار» (2/78 میلیارد دلار) شود.

هفتمین قسمت از سری فیلم‌های فضایی «جنگ ستارگان» تاکنون به فروش رکوردشکن 186 میلیون دلاری در انگلیس دست یافته و یکی از سه فیلمی است که درسینماهای آلمان به فروش بیش از 100 میلیون دلاری دست یافته است.

به گزارش اسکرین دیلی، فیلم «بازگشته» ساخته «الخاندرو گونزالز ایناریتو» پس از نمایش درخشان و نامزدی در 12 شاخه جوایز اسکار توانست در 25 کشور جهان فروش 31/5 میلیون دلاری را رقم بزند و مجموع فروش‌اش را به 56/7 میلیون دلار برساند.

فیلم «جوی» ساخته «دیوید اوراسل» با بازی «جنیفر لاورنس» نیز در 53 بازار خارجی که به روی پرده رفت 5 میلیون دلار فروخت، در حالی که درام جاسوسی «پل جاسوس‌ها» ساخته «استیون اسپیلبرگ» مجموع فروش خود را در این هفته به 86/6 میلیون دلار ارتقاء داد.

درام ورزشی «اعتقادنامه» با بازی «سیلومتر استالونه» و «مایکل بی‌. جورن» نیز در هفته میلادی که گذشت 14/2 میلیون دلار از محل سینماهای 34 کشور جهان بدست آورد و وسترن جدید «هشت نفرت‌انگیز» در 23 کشور جهان 12/5 میلیون دلار فروخت.

فیلم «شبح» قسمت جدید مجموعه «جیمز باند» در آخرین هفته‌های اکران جهانی خود توانست فروش 1/6 میلیون دلاری در 50 کشور جهان ثبت کند تا فروش خارجی‌اش به بیش از 676 میلیون دلار برسد.

منبع: ایسنا

5/5 - (1 امتیاز)
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
5/5 - (1 امتیاز)

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //
Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home3/cinemode/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home3/cinemode/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home3/cinemode...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home3/cinemode/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35