آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن

رودریگوئز به دنبال ساخت فیلمی دیگر از روی یک کمیک استریپ مشهور

122739 - رودریگوئز به دنبال ساخت فیلمی دیگر از روی یک کمیک استریپ مشهور

رابرت رودریگوئز که اکنون فیلم «شهر گناه »۲ را در اکران دارد اعلام کرد که فیلمی از روی کمیک استریپ «آتش و یخ» خواهد ساخت.

مووی نیوز اعلام کرد که کمیک استریپ «آتش و یخ» که یک انیمیشن در دهه هشتاد از روی ساخته شده است توسط رابرت رودریگوئز ساخته خواهد شد.

رودریگوئز اعلام کرده که این انیمیشن از بی رحمی و بدویت خوبی برای تبدیل شدن به یک فیلم سینمایی در ژانر ماجراجویانه کهن برخوردار است و برای همین توجه وی را به خود جلب کرده است!

داستان های این کمیک استریپ در زمانی بسیار دور می گذرند که هنوز تمدنی شگل نگرفته و اسطوره ها بر جهان حکمفرمایی می کنند. در این میان جنگجویی نقابدار در برابر زورگویان قیام می کند و قصد دارد شاهزاده دربندی را که مدتهاست گرفتار حکمران ظالم و شیادی است نجات دهد.

داستان شباهت زیادی به فیلم ریچارد فلایشر در سال ۱۹۸۲ یا عنوان کنان نابودگر و با بازی آرنولد شوارتزینگر دارد منتها رودریگوئز خبر داده که نوع ساختار بسیار سیاه و خشن خواهد بود و تفاوت بسیاری با نظایر خود خواهد داشت.

منبع: سینماپرس

 

حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
اینستاگرام ما تلگرام ما
//