آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن

رقابت سرسختانه قسمت چهارم انیمیشن داستان اسباب بازی با دو رقیب قدرتمند در سال 2017

218779 - رقابت سرسختانه قسمت چهارم انیمیشن داستان اسباب بازی با دو رقیب قدرتمند در سال 2017

قسمت چهارم «داستان اسباب بازی» در سال2017 دو رقیب سرسخت انیمیشنی در جدول گیشه نمایش سینماها خواهد داشت. این انیمیشن کامپیوتری پرسروصدا باید با دو رقیب جدی دیگر رقابت کند. این دو فیلم،قسمت های سوم فیلم های «من نفرت انگیز»و «چگونه اژدهای خود را تعلیم دهید» است.

هر سه انیمیشن برای فصل تابستان سال 2017 آماده نمایش عمومی می شوند و در فاصله کوتاهی از یکدیگربه روی پرده سینماها می‌روند. هنوز زمان دقیق نمایش عمومی این انیمیشن‌ها مشخص نشده است و کار تولیدشان به تازگی شروع شده است.

منتقدان سینمایی می گویند هر سه فیلم برای جذب نظر منتقدان و تماشاگران سینمابا شرایط سختی روبرو هستند. از طرف دیگر،هرسه انیمیشن داعیه دریافت جایزه اسکار بهترین انیمیشن سال را هم دارندو این جایزه را حق خود می‌دانند.

به همین دلیل است که اهل فن می‌گویند سازندگان این انیمیشن‌ها با شرایط دشواری روبرو هستند و باید تمام تلاش خود را به کار گیرند تا فیلم‌هایی جذاب و تماشایی خلق کنند.

خانواده‌هابه دلیل سالم بودن فیلم های انیمیشن استقبال بالایی از این نوع فیلم‌ها می‌کنند. به همین دلیل، محصولات انیمیشنی همیشه فروش بالایی در جدول گیشه نمایش سینماها می‌کنند.

کمپانی والت دیزنی چند هفته قبل خبر ساخت قسمت چهارم «داستان اسباب بازی» را اعلام کرد. این در حالی است که کار تولید دو انیمیشن رقیب این فیلم، از مدتی قبل شروع شده است.

حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
Hamid Reza Soleymani در 21 دسامبر 2014 ساعت 19:42 پاسخ

شورش رو در آوردن با این دنباله سازیهاشون متاسفانه پیکسار دچار این مشکل شده

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //