آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن
5/5 - (1 امتیاز)

دو بازیگر جدید به «دانکرک»، پروژه‌ی تازه‌ی کریستوفر نولان پیوستند

HarryStyles FionnWhitehead - دو بازیگر جدید به «دانکرک»، پروژه‌ی تازه‌ی کریستوفر نولان پیوستند

برخلاف آثار اخیر نولان که رهبری فیلم‌ بر عهده بازیگران نام‌دارتری بود این‌بار کریس به دنبال بازیگران کمتر شناخته شده و تازه‌کار رفته است. به گزارش The Wrap نولان پس از تست گرفتن از بسیاری از بازیگران جوان و تازه‌وارد، “Fionn Whitehead / فیون وایتهد” را برای پیوستن به تیم بازیگری «دانکرک» انتخاب کرده است. اما نفر دومی که برای فیلم در نظر گرفته شده “Harry Styles / هری استایلز” می‌باشد. خواننده گروه One Direction قرار است یکی از نقش‌های فرعی فیلم را بازی کند. برای استایلز این اولین تجربه‌ی بازیگری او نیست. هری پس از پیوستن به گروه One Direction، در سریال‌ Scream Queens به ایفای نقش پرداخته و نسبت به وایتهد کارنامه شاخص‌تری دارد.

منبع: نقد فارسی

5/5 - (1 امتیاز)
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
5/5 - (1 امتیاز)

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //
Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home3/cinemode/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home3/cinemode/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home3/cinemode...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home3/cinemode/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35