آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن
5/5 - (1 امتیاز)

دنی بویل در تدارک ساخت ادامه فیلم “ترین‌اسپاتینگ” می باشد

150907170401 f 640x360 getty nocredit - دنی بویل در تدارک ساخت ادامه فیلم "ترین‌اسپاتینگ" می باشد

دنی بویل، کارگردان بریتانیایی،‌ اعلام کرده است که در تدارک ساخت دنباله فیلم “ترین‌اسپاتینگ” است.

به گفته او هر چهار بازیگر اصلی این فیلم اعلام آمادگی کرده اند که در این دنباله بازی کنند.

دنی بویل گفته است که زمان بندی پروژه پیچیده است چرا که دو تن از بازیگران در حال بازی در سریال های تلویزیونی آمریکا هستند.

فیلم “ترین‌اسپاتینگ” (Trainspotting) محصول ۱۹۹۶ با بازی ایوان مک گرگور، جانی لی میلر، رابرت کارلایل و ایوان برمنر بر اساس رمانی از اروین ولش، رمان نویس و نمایشنامه نویس نامدار اسکاتلندی، ساخته شد.

در یک نظرسنجی عمومی در سال ۲۰۰۴ این فیلم که داستان زندگی چند جوان معتاد به هروئین در ادینبورگ را در قالب اثری کمدی، جنایی و درام روایت می کند، به عنوان بهترین فیلم اسکاتلندی تاریخ برگزیده شد.

همچنین بر اساس فهرست صد فیلم برتر بریتانیایی که موسسه فیلم بریتانیا (بی اف آی) منتشر کرده، این فیلم در جایگاه دهم قرار دارد.

فیلمنامه “ترین اسپاتینگ” را جان هاج نوشته است و دنی بویل در گفت و گو با سایت ددلاین گفته است که دنباله آن را نیز خود جان هاج و بر اساس رمان دیگری از اروین ولش با عنوان “پورنو” نوشته است.

“میلیونر زاغه نشین”، “۲۸ روز بعد”، و “۱۲۷ ساعت” از فیلم های شاخص دنی بویل است- کارگردانی که فیلم هایش تاکنون چند جایزه اسکار و گلدن گلوب را از آن خود کرده اند.

او همچنین کارگردان مراسم افتتاحیه المپیک لندن در سال ۲۰۱۲ بود.

تازه ترین فیلم دنی بویل، استیو جابز است که قرار است روز سوم اکتبر در جشنواره نیویورک به نمایش در آید و سپس در ۱۸ اکتبر پایان‌بخش جشنواره فیلم لندن باشد.

منبع: بی بی  سی

5/5 - (1 امتیاز)
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
5/5 - (1 امتیاز)

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //