آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن

دنباله فیلم «سیکاریو» تابستان 2018 اکران می‌شود

استودیوی «سونی» به تازگی از زمان‌بندی اکران بعضی از پرسروصداترین محصولات خود از جمله اولین دنباله تریلر اکشن «سیکاریو» رونمایی کرده است. طبق اعلام این استودیو، فیلم «سیکاریو: سولدادو» از 29 ژوئن 2018 (هشتم تیر 97) در سینماهای دنیا اکران می‌شود.

این تریلر جنایی که دنباله‌ای بر فیلم 2015 دنی ویلنوو محسوب می‌شود، با بازگشت بنیسیو دل تورو و جاش برولین در نقش دو مامور سازمان سیا و به کارگردانی استفانو سولیما مقابل دوربین رفته است. «سولدادو» در زبان اسپانیایی به معنای «سرباز» است.

به گزارش «هالیوود ریپورتر»، استودیوی سونی از به تعویق افتادن زمان اکران «باربی» و همچنین، حضور آن هاتاوی به عنوان ستاره اصلی این فیلم خبر داده است. پیش از این، قرار بود فیلم «باربی» در تاریخی که برای اکران «سیکاریو 2» اعلام شده، به نمایش درآید اما ظاهرا با چند هفته تاخیر، از 8 اوت 2018 (چهارشنبه 17 خرداد 97) روانه پرده سینماها خواهد شد.

فیلم مستقل «مرد عنکبوتی» با عنوان «نقره‌ای و سیاه» (Silver & Black) هم برای اکران در تاریخ 8 فوریه 2019 (20 بهمن 97) آماده می‌شود. این فیلم ابرقهرمانی به کارگردانی جینا پرینس بای‌دوود با تمرکز بر دو شخصیت زن کتاب‌های مصور مارول شامل «سمور نقره‌ای» و «گربه سیاه» تهیه و تولید خواهد شد.

منبع: آی‌سینما

حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
اینستاگرام ما تلگرام ما
//