آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن
5/5 - (1 امتیاز)

دفاع لیام همسورث از قسمت دوم اکشن علمی تخیلی «روز استقلال»

13931109000102 PhotoA - دفاع لیام همسورث از قسمت دوم اکشن علمی تخیلی «روز استقلال»

قسمت دوم اکشن علمی تخیلی «روز استقلال» با بازی لیام همسورث جلوی دوربین می‌رود. بحث تولید فیلم با بازی این بازیگر، با جنجال همراه بوده است. خبرگزاری فارس: لیام همسورث از «روز استقلال» دفاع می‌کند

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، رسانه های گروهی این پرسش را مطرح می کنند که آیا وی گزینه مناسبی برای جایگزینی ویل اسمیت هست یا خیر. برخی از منقدان سینمایی هم عقیده دارند این بازیگر 25 ساله استرالیایی تبار، نمی تواند به عنوان بازیگر اصلی فیلم پرسروصدایی مثل «روز استقلال» مطرح شود. این بحث‌ها در شرایطی مطرح شده که هنوز خط اصلی داستان قسمت دوم فیلم فاش نشده و کسی اطلاعی از آن و نقش لیام همسورث ندارد.

فیلم‌نامه دومین قسمت فیلم را کارتر بلانچارت نوشته و رولند امریچ کارگردان نسخه اصلی، وظیفه کارگردانی آن را به عهده دارد. او نیز صحبتی در بازه نقش همسورث در فیلم خود نکرده است. جف گلدبلوم و بیل پکستن از قسمت اول فیلم، با دومین قسمت آن هم کاری دارند و دوباره نقش‌های قبلی خود را تکرار خواهند کرد. قسمت دوم برای نمایش عمومی در تاریخ 24 ژوئن سال 2016 آماده نمایش عمومی می‌شود. نسخه اصلی در تابستان سال 1996 به روی پرده سینماها رفت و داستان هجوم موجودات بیگانه فضایی به کره زمین را در تاریخ چهارم ژولای به تصویر کشید.

این فیلم 306 میلیون دلار در آمریکای شمالی فروش کرد و از همان زمان، صحبت ساخت قسمت های بعدی آن مطرح شد. مدتی قبل گفته شد دو قسمت دوم و سوم فیلم، به صورت هم زمان وارد مرحله تولید خواهد شد. در حال حاضر، فقط قسمت دوم فیلم ساخته می‌شود و اطلاعی از تولید سومین قسمت آن در دست نیست. قسمت دوم با نام «روز استقلال برای همیشه» جلوی دوربین می‌رود. رسانه‌های گروهی می‌نویسند اختلاف ویل اسمیت بر سر میزان دستمزد وی با تهیه کنندگان فیلم، عامل  اصلی کناره گیری او از این پروژه پرسروصدا بوده است. از قرار معلوم او درخواست دستمزدی 50 میلیون دلاری کرده بود.

لیام همسورث برادر کوچک تر کریس همسورث است. او در دو قسمت مجموعه فیلم اکشن نوجوانانه «بازی های هانگر»، در یکی از نقش‌های اصلی بازی کرده است.

منبع: فارس

5/5 - (1 امتیاز)
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
5/5 - (1 امتیاز)

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //