عکس ها و ویدئو های شخصی «جنیفر لارنس»، «سلنا گومز» و صد بازیگر هالیوودی دیگر لو رفت!

عکس‌ها و ویدیوهای شخصی حاوی تصاویر زننده برهنگی چندین و چند ستاره‌ی هالیوودی من جمله «جنیفر لارنس»، «کیت آپتون»، «سلنا گومز» و «ریهانا»  و برخی دیگر از بازیگران سرشناس هالیوودی توسط هکران در فضای مجازی منتشر شد!

به گزارش نقد فارسی، این تصاویر، که اول در بخش شِیر (Share) عکس سایت 4chan منتشر شدند، حاوی تصاویر برهنه‌ی این بازیگران سرشناس بود.

سخنگوی جنیفر لارنس نیز ضمن ابراز خشمگینی لارنس نسبت به این حرکت، هشدار داد:

“کسانی که این عمل ناشایست را انجام داده و عکس‌های شخصی جنیفر را منتشر کرده‌اند، تحت پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت!”

«مری الیزابت وینستد» هم در توئیتر خود این عمل را محکوم کرد.

تا کنون ۱۰۱ چهره‌ی سرشناس مورد حمله‌ی هکران قرار گرفته و عکس‌های خصوصی‌شان به سرقت رفته است، که برخی از آن‌ها عکس‌ها را واقعی خوانده‌اند.

«ویکتوریا جاستیس» یکی از بازیگران هالیوودی اعلام داشته عکس‌های منتشر شده از او غیرواقعی هستند.

هنوز مشخص نشده چگونه این عکس‌ها منتشر شده‌اند اما در چند سال گذشته، بازیگران هالیوودی زیادی مورد دستبرد هکران قرار گرفته‌اند.

در سال ۲۰۱۲، مردی به‌خاطر انتشار عکسی برهنه از «اسکارلت جوهانسون» که آن را از موبایل او بدست آورده بود، به ۱۰ سال حبس مکوم شده بود.

از دیگر کسانی که در این چندساله از طریق موبایلشان مورد سرقت قرار گرفته‌اند، می‌توان به «کریستینا هندریکس»، «بلیک لیوِلی» و «اولیویا مان» اشاره کرد.

منبع: نقد فارسی

حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!

نظر شما چیست؟ همین جا بنویسید


کانال تلگرامی ما رو از دست ندید!