آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن
5/5 - (1 امتیاز)

داریوش مهرجویی از فیلم «سنتوری2» می گوید

داریوش مهرجویی فیلمنامه «سنتوری2» را در بانک فیلمنامه خانه سینما ثبت کرد.این فیلمنامه قصه علی شخصیت اصلی داستان «سنتوری» است که بعد از ترک اعتیاد از آسایشگاه مرخص شده و به دنبال کارهای موسیقی خود درگیر اتفاقاتی تازه می شود. مهرجویی که نگارش فیلمنامه «سنتوری2» را به پایان رسانده بزودی درخواست پروانه ساخت این فیلم را به اداره نظارت و ارزشیابی وزارت ارشاد ارسال می کند. مهرجویی قصد دارد به محض دریافت مجوز، فیلمبرداری «سنتوری2» را در تهران آغاز کند.

طبق شنیده ها حضور بهرام رادان در نقش اصلی و محسن چاووشی به عنوان آهنگساز و خواننده در «سنتوری2» قطعی است. فیلمی که از همین حالا می توان پیش بینی کرد یکی از پرفروش های سال آینده خواهد بود.

مهر جویی روز دوشنبه فیلمنامه این فیلم را در بانک فیلنامه خانه سینما ثبت کرد تا از این پس پیگیر کارهای مجوز و تولید آن باشد. این کارگردان درحالی قصد دارد قسمت دوم «سنتوری» را جلوی دوربین ببرد که «سنتوری» با بی مهری مدیران وقت سینمایی مواجه شد و هیچ گاه روی پرده نرفت. در نهایت نسخه قاچاق فیلم با کیفیتی عالی وارد بازار شد تا ضرر و زیان مهرجویی و مرحوم فرازمند کامل شود.

منبع: سیما جام جم آنلاین

5/5 - (1 امتیاز)
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
5/5 - (1 امتیاز)

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //