آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن
5/5 - (1 امتیاز)

خواننده معروف گروه بیتلز در قسمت جدید «دزدان دریایی کارائیب» بازی می کند

1458887421598 2000 - خواننده معروف گروه بیتلز در قسمت جدید «دزدان دریایی کارائیب» بازی می کند

«سر پل مک‌کارتنی» – خواننده معروف آمریکایی و از اعضای گروه سابق «بیتلز» – در قسمت جدید فیلم «دزدان دریایی کارائیب» مقابل دوربین می‌رود.

«مک‌کارتنی» در پنجمین قسمت از سری فیلم‌های «دزدان دریایی کارائیب: مرد مرده قصه نمی‌گوید» در نقش کوتاهی در کنار «جانی دپ» و «خاویر باردم» بازیگران اصلی این فیلم بازی می‌کند. پیش از این «کیت ریچارد» یکی دیگر از چهره‌های سرشناس موسیقی جهان در سال 2007 در فیلم «دزدان دریایی کارائیب: انتهای دنیا» در نقش پدر کاپیتان «جک اسپارو» بازی کرده بود و «مک ‌کارتنی» دومین چهره عرصه موسیقی محسوب می‌شود که در این مجموعه فیلم نقشی را بر عهده گرفته است. مک‌کارتنی 71 ساله تاثیرگذارترین ترانه‌سرا در تاریخ موسیقی آمریکا محسوب می‌شود. وی یکی از چندین هنرپیشه سرشناسی بود که در مراسم افتتاحیه مسابقات المپیک لندن 2012 حضور پررنگی داشت. مک‌کارتنی با همکاری در گروه موسیقی «بیتل‌ها» به شهرتی بین‌المللی دست یافت. وی در کار نوشتن ترانه آهنگ‌های معروفی چون «دیروز» و «شب روز سخت» با جان لنون همکاری داشت. «جانی دپ» برای پنجمین بار نقش «کاپیتان اسپارو» را ایفا می‌کند و دیگر بازیگران این فیلم شامل «جفری راش»، «اورلاندو بلوم» و همچنین «خاویر باردم» در نقش اصلی شخصیت شرور می‌شوند. کارگردانی «دزدان دریایی کارائیب: مرد مرده قصه نمی‌گوید» را «یواخیم رونینگ» و «اسپن سندبرگ» فیلمسازان نروژی بر عهده دارند که بیشتر برای ساخت فیلم نامزد اسکار «کان-تیکی» شناخته شده‌اند. سری فیلم‌های «دزدان دریایی کارائیب» تاکنون به فروش جهانی 3.7 میلیارد دلار دست یافته است و کمپانی دیزنی برای قسمت پنجم این فیلم 250 میلیون دلار هزینه کرده است.

منبع: ایسنا

5/5 - (1 امتیاز)
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
5/5 - (1 امتیاز)

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //