آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن
5/5 - (1 امتیاز)

خبر درگذشت کرک داگلاس به اشتباه منتشر شد

51208 635530362435147758 l - خبر درگذشت کرک داگلاس به اشتباه منتشر شد

وبسایت مجله آمریکایی پیپل یکشنبه شب خبر درگذشت کرک داگلاس بازیگر صاحبنام آمریکایی را که از قبل تنظیم شده بود، به اشتباه منتشر کرد.اینکه مطبوعات و خبرگزاری‌ها خبر درگذشت افراد معروف را از قبل تهیه کنند، کار نامعمولی نیست و درمورد هفته‌نامه پیپل تیتر “منتشر نشود” برای خبر تنظیم‌شده، نشان می‌دهد انتشار آن صرفا یک اشتباه بوده است.

با این حال، ستاره فیلم “اسپارتاکوس” و خانواده او قطعا نمی‌توانند از این اتفاق خوشحال باشند.کرک داگلاس که هفته آینده 98 ساله می‌شود، اولین چهره معروفی نیست که مجله پیپل خبر مرگ او را به اشتباه منتشر کرده است.پیپل سال 1982 به اشتباه برای ایب ویگودا بازیگر سینما و تلویزیون واژه “فقید” به کار برد که این مسئله تا مدت‌ها دستمایه شوخی‌ بود. و البته ویگودا هنوز زنده است.

بلومبرگ نیز سال 2008 یعنی سه سال پیش از آنکه استیو جابز یکی از موسسان شرکت اپل از دنیا برود، خبر درگذشت او را به اشتباه منتشر کرد. سردبیران بلومبرگ بلافاصله واکنش نشان دادند و به خاطر این اشتباه عذرخواهی کردند.

index - خبر درگذشت کرک داگلاس به اشتباه منتشر شد

خبر درگذشت کرک داگلاس با تاریخ 29 سپتامبر 2014 منتشر شد. پیپل اکنون این خبر را از روی سایت خود برداشته است.داگلاس بیش از همه به خاطر بازی در فیلم “اسپارتاکوس” تولید سال 1960 شهرت دارد. او در این فیلم به کارگردانی استنلی کوبریک نقش برده‌ای معترض را بازی می‌کند که رهبری قیام علیه رومی‌ها را به عهده می‌گیرد. “اسپارتاکوس” 30 میلیون دلار فروخت و یکی از پرفروش‌ترین فیلم‌های سال بود.

دو سال پیش دهمین کتاب این بازیگر نیویورکی با عنوان “من اسپارتاکوس هستم! فیلم می‌سازم، لیست سیاه را زیر پا می‌گذارم” منتشر شد.همان سال شبکه نمایش خانگی “ترنر کلاسیک موویز” و “وارنر” یک باکس دی‌وی‌دی شامل سه فیلم “مردی جوان با شیپور” (1950)، “بد و زیبا” (1952) و “شور زندگی” (1956) با بازی داگلاس را به بازار داد.

کرک داگلاس برای فیلم‌های “قهرمان”، “بد و زیبا” و “شور زندگی” نامزد اسکار شد و سال 1996 یک اسکار افتخاری دریافت کرد. پسر او مایکل داگلاس نیز یکی از بازیگران معروف هالیوود است.

منبع: خبرگزاری هنرآنلاین

5/5 - (1 امتیاز)
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
5/5 - (1 امتیاز)

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //