آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن
5/5 - (2 امتیاز)

حواشی گلدن گلوب 2016

b9cd6c80b7340146ccdc9bbcab10dda7 M - حواشی گلدن گلوب 2016

سیلوستر استالونه پس از کسب جایزه گلدن گلوب برای ایفای نقش راکی بالبوآ در «کرید» اعتراف کرد که رووی سن گیج بود و حتی متوجه نشد که ایستاده تشویق اش کردند.

استالونه پشت صحنه گفت: «اصلا انتظار برنده شدن نداشتم. بخودم قول داده بودم که حواسم جمع باشد. اما ثابت شد که حواسم جمع نبود. همین مساله که انسان‌های شگفت انگیزی تشویق می کردند به من یاد آوری می کند که  این زندگی(منظور بازیگری) هرگز پایان نمی یابد مگر عمرتمام شود و نباید تلاش را رها کرد. این پیام مهمی است.»
در کرید، بالبوآ انس و الفت پدرانه ای به آدونیس کرید پیدا می کند که پسر رقیب او آپولو کرید است. از استالونه می پرسند آیا این رابطه تداعی کننده ارتباط او با پسر فقیدش بود که در سال 2012 فوت کرد. استالونه پاسخ به این سوال راسخت می داند:
« راستش را بخواهید، همیشه شما می توانید احساساتی  را نقب بزنید که واقعی هستند. به نظرم خیلی خیلی کمک می کند. مهم تر از هرچیزی می خواستم به خاطره او احترام بگذارم و فکر می کنم موفق شدیم.»
مت دیمن در پشت صحنه مراسم از ارتباطی صحبت کرد که فیلم مریخی با تماشاگران و منتقدان برقرار کرده است. او از شان پن و مصاحبه اش با ال چاپو نیز دفاع کرد و گفت: «ببينيد اتفاق تازه اى نيست، بازيگرها هميشه دنبال ملاقات هايى از اين مدلی هستند.این بخشى از شغل ماست و شان هم با خودش گفته قصه زندگى اين آدم مخاطبان خودش را خواهد داشت.»

لیدی گاگا که بخاطر نقش آفرینی در مجموعه داستان هراس آمریکایی برنده گلدن گلوب شد،پشت صحنه گفت: «بردن این جایزه یکی از بهترین لحظات زندگی ام بود.» او درباره شخصیتی که در این مجموعه ایفا کرد گفت: « خیلی از آدم ها ظلمت را سیاه و فضایی تهی می بیند. برای من ظلمت نمایش هنر است. شما می توانید چیزهایی را از درون غم خلق کنید که بسیار زیبا هستند… من هر روز صحنه را با چشم گریان ترک می کردم و پر از ایمان.»

یکی از اتفاق های مراسم واکنشی بود که دی کاپریو زمان رد شدن لیدی گاگا از کنار میزش با چهره نشان داد و این چند ثانیه از برگزاری مراسم بیش از هر لحظه ای دیگری در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شد. گاگا هنگام رد شدن از کنار میز دی کاپریو دستش آرام به پشت دی کاپریو برخورد می کند که واکنش چهره دی کاپریو حالت تعجب دارد و دوبار چشمانش را گرد می کند. دی کاپریو پشت صحنه در پاسخ به سوال خبرنگار ای آنلاین که به او می گوید تصاویر واکنشی که او نشان داده شبکه ها اجتماعی را در برگرفته جواب می دهد: «نمی دانستم خانمی که ازکنارم رد شد،کیست! همش همین .»

منبع: گافه سینما

5/5 - (2 امتیاز)
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
5/5 - (2 امتیاز)

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //