آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن
5/5 - (1 امتیاز)

حق فروش فیلم تازه اصغر فرهادی به پخش کننده های خارجی داده شد

67966 635909690004568873 m - حق فروش فیلم تازه اصغر فرهادی به پخش کننده های خارجی داده شد

حق نمایش فیلم ˝فروشنده˝ ساخته جدید اصغر فرهادی که در بخش بازار جشنواره بین‌المللی فیلم برلین حضور دارد به چند پخش‌کننده خارجی فروخته شد.

کمپانی فیلم “ممنتو” که مسئولیت توزیع بین‌المللی فیلم “فروشنده” اصغر فرهادی را بر عهده دارد، در جریان “بازار فیلم اروپا” در جشنواره فیلم برلین، قرارداد نمایش این فیلم را با توزیع‌کنندگانی از کشورهایی چون ایتالیا، سوئیس، ژاپن، کره‌جنوبی، لهستان، پرتغال، یونان و همچنین کمپانی توزیع‌کننده فیلم در خاورمیانه منعقد کرد. به گزارش اسکرین‌دیلی، فیلم “فروشنده” در طول فصل زمستان فیلمبرداری شده و هم‌اکنون در مرحله پس از تولید قرار دارد و هنوز جزئیات زیادی از داستان آن منتشر نشده است، اما فرهادی این فیلم را داستانی معاصر روایتگر زندگی زوجی توصیف کرده است که رابطه آنها به سبب فشارهای اجتماعی رو به خشونت می‌رود. ظاهرا این فیلم در بازار جشنواره بین‌المللی فیلم برلین بدون عنوان عرضه می‌شود، گرچه پیش از این نام “فروشنده” از سوی سازندگان برای این اثر سینمایی انتخاب شده بود. در این فیلم بازیگران مورد نظر فرهادی یعنی ترانه علیدوستی (بازیگر فیلم “درباره الی”) و شهاب حسینی (بازیگر فیلم برنده خرس طلای برلین و اسکار خارجی “جدایی نادر از سیمین”) نقش‌های اصلی را ایفا کرده‌اند. جشنواره‌ فیلم برلین از 22 بهمن تا 2 اسفند ماه در آلمان برگزار می‌شود.

منبع: ایسنا

5/5 - (1 امتیاز)
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
5/5 - (1 امتیاز)

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //