آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن

حقایقی درباره فیلم‌های معروف که نمی‌دانستید

movie 1 2017 10 08 - حقایقی درباره فیلم‌های معروف که نمی‌دانستید

مهم نیست فیلمی که تماشا می کنید چقدر جذاب و جالبه مهم اینه چیزی که روی صحنه می بینید هیچوقت به قشنگی واقعیات پشت صحنه فیلم ها نیست. صنعت فیلم در کل پر از واقعیات جالب و جذابه و در ادامه لیستی از این واقعیات درباره فیلم های معروف آوردیم که مطمئنا براتون خیلی جالبه.

طبق داستان “آن” از استفان کینگ “پنی وایس” دلقک فیلم هر ۲۷ سال یکبار بیدار می شود. فیلم اقتباسی این کتاب برای اولین بار در سال ۱۹۹۰ ساخته شد و فیلم جدید آن ۲۷ سال بعد روی صحنه آمد. بیل اسکارسگارد که نقش دلقک در فیلم ساخته شده در سال ۱۹۹۰ را داشت ۲۷ ساله بود.

movie 2 2017 10 08 - حقایقی درباره فیلم‌های معروف که نمی‌دانستید

پنی وایس از یک قاتل واقعی به نام John Wayne Gacy الهام گرفته شده که لباس دلقک ها را می پوشید و جشن های کودکانه برپا می کرد. او به سرگرم کردن کودکان بیمار و جمع آوری پول برای خیریه معروف بود.

movie 3 2017 10 08 - حقایقی درباره فیلم‌های معروف که نمی‌دانستید

بازیگر نقش جورجی در فیلم های “ترس از مردگان متحرک” و “ذهن های جنایتکار” نیز کار کرده است و با وجود این که ۹ سال بیشتر ندارد از دلقک ها و زامبی ها هیچ ترسی ندارد.

دیو و دلبر نخستین فیلم انیمیشن بود که در سال ۱۹۹۲ نامزد جایزه اسکار در موضوع بهترین تصویر شد. و البته سکوت بره ها نیز همین جایزه را گرت.

movie 4 2017 10 08 - حقایقی درباره فیلم‌های معروف که نمی‌دانستید

در انیمیشن آپ خانه کارل با ۲۰۶۲۲ بادکنک بلند شد. در واقعیت ۲۰ الی ۳۰ میلیون بادکنک برای بلند کردن یک خانه لازم است. در بیشتر صحنه های فیلم تنها ۱۰۲۹۷ بادکنک به کار برده شده است.

آیا می دانستید نکته مشترک بین لئوناردو دیکاپریو، جانی دپ، ویل اسمیت و نیکلاس کیج چیست؟ همه آن ها به عنوان نقش نئو در فیلم ماتریکس در نظر گرفته شده بودند.

movie 6 2017 10 08 - حقایقی درباره فیلم‌های معروف که نمی‌دانستید

دوست باز در فیلم تنها در خانه در واقع پسری است که او را به شکل یک دختر درآورده اند. به عقیده کارگردان این فیلم استفاده از یک دختر در این فیلم کار درست و عاقلانه ای نیست.

پانم شهری است که داستان فیلم هانگر گیمز در آن اتفاق می افتد. این واژه از واژه لاتین Panem et circenses گرفته شده که به معنای “نان و سیرک” است.

movie 7 2017 10 08 - حقایقی درباره فیلم‌های معروف که نمی‌دانستید

اما واتسون برای بازی در فیلم لالالند انتخاب شده بود اما به دلیل قرارداری که با فیلم دیو و دلبر بسته بود آن را لغو کرد.

movie 8 2017 10 08 - حقایقی درباره فیلم‌های معروف که نمی‌دانستید

در صحنه ای از فیلم Twilight که بلا و چارلی در رستوران هستند زنی با موهای تیره در رستوران پشت لپ تاب نشسته است. او نویسنده این کتاب استفانی مایر است.

به نظر می رسد که تمام صحنه های سریال فرندز در نیویورک ضبط شده باشد اما در واقع هیچ کدام از صحنه ها در شهر فیلمبرداری نشده اند بلکه تمام فیلم در استودیو فیلمبرداری شده است.

منبع: بدونیم

حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //