آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن

حضور رابرت دنیرو و برادلی کوپر و جنیفر لارنس در فیلم جدید دیوید او راسل

13930601000296 PhotoA - حضور رابرت دنیرو و برادلی کوپر و جنیفر لارنس در فیلم جدید دیوید او راسل

دیوید او راسل فیلم ساز غیرمتعارف سینمای آمریکا برای فیلم تازه‌اش «جوی» دوباره از جنیفر لاورنس دعوت به همکاری کرده است.

قبل از این حضور رابرت دنیرو و برادلی کوپر در دو نقش مهم دیگر این درام اجتماعی قطعی شده است.

این دو بازیگر و لاورنس در فیلم تحسین شده «کتابچه راهنمای خوش بینی» نیز با یکدیگر هم بازی شده بودند.او راسل کارگردانی این فیلم را به عهده داشت.

منابع نزدیک به پروژه می‌گویند لاورنس در حال حاضر مشغول مطالعه فیلمنامه فیلم است، ولی به احتمال زیاد بازی در آن را قبول خواهد کرد.

این بازیگر جوان برای «کتابچه راهنمای خوش بینی» جایزه اسکار بهترین بازیگر زن سال را گرفت.همکاری دوباره او با او راسل در« کلاه برداری آمریکایی» هم نامزدی جایزه اسکار را برایش به همراه آورد.

لاورنس قبل از این در چند مصاحبه خود گفته بود مایل است در آینده باز هم با او راسل همکاری داشته باشد و از وی به عنوان فیلم سازمورد علاقه اش اسم برده بود.

قصه فیلم تازه این فیلم ساز درباره زن جوانی به نام جوی مانگانو است، که باید به تنهایی سه فرزند کوچکش را بزرگ کند. او بزودی تبدیل به یکی از مشهورترین ثروتمندان خانه دار آمریکا می‌شود.

این شهرت به واسطه خلق یک وسیله جدید خانگی به دست می‌آید.جوی مانگان توانست چند محصول دیگر هم تولید کند و مالک یک کمپانی پول ساز شود.

دنیرو در فیلم در نقش پدر جوی ظاهر خواهد شد. ولی هنوز اطلاعی از نقش برادلی کوپر در دست نیست.فیلم نامه « جوی»را او راسل با همکاری آنی مومولو نوشته است.

«جوی» برای نمایش عمومی در کریسمس سال آینده میلادی آماده می‌شود تا شانس بیشتری برای حضوردر رقابت های اسکاری پیش رو داشته باشد.

منبع: فارس

حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
اینستاگرام ما تلگرام ما
//