آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن
5/5 - (1 امتیاز)

حذف نبرد بزرگ بازي تاج و تخت

925394 162 2016 07 21 2 - حذف نبرد بزرگ بازي تاج و تخت

سریال تلویزیونی «بازی تاج و تخت» (Game of Thrones) همواره به نمایش نبردهای بزرگ و حماسی مشهور بوده است. با این حال خالقین این سریال  اعلام کرده‌اند که مجبور حذف یک صحنه نبرد در فصل اول شده‌اند.

در کنار صحنه‌های درام و داستان فوق‌العاده درگیرکننده سریال تلویزیونی «بازی تاج و تخت»، وجه تمایز این سریال با دیگر محتواهای نمایشی، وجود نبردهای بزرگ و پرهزینه است که نمونه‌های آن را در فصل‌های گذشته و  اپیزودهای Battle of the Bastards، Blackwater و The Watchers on the Wall مشاهده کرده‌ایم. با این حال به مانند اکثر تولیدات تلویزیونی، سریال «بازی تاج و تخت» نیز با مشکلات مالی و کمبود بودجه دست و پنجه نرم کرده، که نتیجه آن بر طبق گفته دیوید  دیوید بنیاف (David Benioff) و دی. بی. وایس  (D. B. Weiss)، خالقین سریال Game of Thrones، حذف یک صحنه نبرد از فصل اول این سریال بوده است.

دیوید بنیاف و دی. بی. وایس که مهمان پادکست UFC Unfiltered بوده‌اند، در مورد محدودیت بودجه سریال «بازی تاج و تخت» در فصل اول و در نتیجه حذف یکی از کلیدی‌ترین رخدادهای کتاب چنین گفته‌اند: «در فصل اول قرار بود یک صحنه نبرد بزرگ داشته باشیم. «تیریون لنیستر» به دنبال «مانتین» وارد میدان نبرد می‌شود. ما نسبت به فیلم‌برداری این صحنه بسیار هیجان‌زده بودیم. تصمیم داشیم که دوربین را هم سطح با دید پیتر دینکلیج (Peter Dinklage) قرار داده و به دنبال «مانتین» وارد میدان نبرد شویم و اتفاقات را ببینیم. اما مشکل بودجه گریبان‌گیر ما شد و نتوانستیم این صحنه را فیلم‌برداری کنیم. این نبرد یکی از بزرگترین نبردهای کتاب بوده و امیدوار بودیم که بتوانیم آن را در قاب تلویزیون به نمایش بگذاریم، اما هیچگاه نتوانستیم این تصمیم را عملی کنیم.»

اما از طرفی خالقین سریال «بازی تاج و تخت» نسبت ساخته نشدن این نبرد و حفظ نبردهای حماسی برای فصل‌های بعدی که بودجه بالاتری در اختیار دارند، ابراز خشنودی کردند: «من از ساخته نشدن این صحنه رضایت دارم، زیرا به هیچ عنوان نمی‌توانست در حد و اندازه‌های نبردهایی که در فصل‌های بعدی به نمایش گذاشتیم، ظاهر شود.»

منبع:وب سايت زومجي

5/5 - (1 امتیاز)
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
5/5 - (1 امتیاز)

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //