آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن
5/5 - (1 امتیاز)

جولین مور در نقش شرور فیلم «کینگزمن 2» ظاهر میشود

16 2 19 91916julianne moore berlin h 2016 - جولین مور در نقش شرور فیلم «کینگزمن 2» ظاهر میشود

جولین مور برای بازی در نقش شخصیت شرور فیلم «کینگزمن 2» با کمپانی فاکس وارد مذاکره شد.

در «کینگزمن 2» همانند قسمت اول فیلم متیو وان کارگردانی اثر را برعهده دارد، و تارون اگرتون بازیگر جوان ایفاگر نقش اصلی قسمت اول فیلم در «کینگزمن 2» هم بازی می‌کند.

اگرتون در قسمت جدید فیلم از لندن به ایالات متحده آمریکا می‌رود. گروه سازنده قسمت دوم «کینگزمن» تا اینجای کار تصمیمی برای بازگرداندن کاراکتر کالین فرث به داستان ندارند. فرث در قسمت اول فیلم کشته شد، اما ایده‌هایی درباره حضور او در قسمت دوم فیلم وجود داشت که در نهایت همگی رد شدند.

جزئیات نقش جولین مور در این فیلم هنوز اعلام نشده است، اما بر اساس اطلاعاتی که تا کنون منتشر شده است در صورت توافق این بازیگر نقش منفی داستان را برعهده می‌گیرد. نام بازیگر «هنوز آلیس» که سال گذشته جایزه بهترین بازیگر نقش اول زن اسکار را از آن خود کرد، در چندین پروژه دیگر از جمله فیلم جدید تاد هینز شنیده می‌شود.

آخرین حضور جولین مور بر پرده نقره ای سینما به قسمت دوم فیلم «عطش مبارزه : زاغ مقلد» بازمی‌گردد که اواخر سال 2015 میلادی اکران شد.

منبع: خبرآنلاین

5/5 - (1 امتیاز)
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
5/5 - (1 امتیاز)

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //