آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن

جولای 2017، تاریخ اکران سینمایی بعدی کریستوفر نولان

Chris Nolan - جولای 2017، تاریخ اکران سینمایی بعدی کریستوفر نولان

کمپانی برادران وارنر تاریخ سینمایی بعدی کریستوفر نولان رو مشخص کرد. این پروژه بدون نام در 21 جولای 2017/ 30 تیر 1396 اکران خواهد شد. جزئیات این پروژه با توجه به تم کاری همیشگی نولان کاملا پنهان مانده است. پروژه قبلی او، فیلم تحسین شده ی “در میان ستارگان” بود که توانست با فروش بسیار خوب 675 میلیون دلاری کار خود را به اتمام برساند. هرچند نولان اخیرا یک مستند کوتاه به نام Quay را درباره دو برادر دوقلو به نام های -استیون و تیمِسی- استادان استاپ موشن را کارگردانی کرده است. سال 2017 مملو از فیلم های ابرقهرمانی و دنباله دار است، از جمله قسمت اول «لیگ عدالت»، قسمت سوم «ثور»، قسمت اول فیلم «زن شگفت انگیز» و … که کار وارنر را برای انتخاب تاریخ اکران این فیلم مشکل کرده است به همین دلیل احتمال تغییر تاریخ اکران این پروژه وجود دارد.

فیلم جدید بدون عنوان کریستوفر نولان در 21 جولای یک هفته قبل از نسخه ی جدید مردعنکبوتی و یک هفته پس از قسمت سوم سیاره میمون ها به روی پرده های سینما خواهد آمد.

حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //