آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن

جنیفرلارنس به عنوان پردرآمدترین بازیگر زن جهان معرفی شد

616436 143 - جنیفرلارنس به عنوان پردرآمدترین بازیگر زن جهان معرفی شد

بر اساس فهرست منتشر شده از سوی مجله فوربس جنیفر لارنس پردرآمدترین بازیگر زن حال حاضر جهان است.

جنیفرلارنس ستاره فیلم «عطش مبارزه» با 52 میلیون دلار درآمد در سال گذشته در صدر فهرست پردرآمدترین بازیگران زن جهان ایستاد، اما درآمد او هنوز هم از پردرآمدترین بازیگر مرد فاصله زیادی دارد.

لارنس که در سال 2013 به خاطر بازی در فیلم «دفترچه امیدبخش» برنده جایزه اسکار شده، علاوه بر بازیگری از محل تبلیغات برای کمپانی فرانسوی دیور نیز درآمد داشته، اما هنوز هم تا رسیدن به 80 میلیون درآمد رابرت داونی‌جونیور راه زیادی دارد. جونیور در فهرست فوربس در صدر پردرآمدترین بازیگران مرد در جهان ایستاده است.

این بازیگر 25 ساله، پس از هک شدن سرورهای شرکت سونی، و مشخص شدن این موضوع که دستمزد او در فیلم «حقه‌بازی آمریکایی» بسیار کمتر از بازیگر مرد فیلم است، در صدر اخبار قرار گرفته بود.

بر اساس آمار نشریه فوربس تنها چهار تن از 100 زن حاضر درفهرست پردرآمدترین بازیگران زن این مجله، درآمدی بالای 20 میلیون دلار داشته‌اند، در حالی که در فهرست مردان 21 مرد بیش از 20 میلیون دلار کسب کرده‌اند.

اسکارلت جوهانسون با درآمدی بالغ بر 35.5 میلیون دلار پس از لارنس در رده دوم این فهرست ایستاد، و ملیسا مک‌کارتی با 23 میلیون دلار درآمد در رتبه سوم قرار گرفت.

ساندرا بولاک که سال گذشته با 51 میلیون دلار درآمد نفر اول این فهرست شده بود، امسال در طول 12 ماه تنها 8 میلیون دلار درآمد داشته است.

مجله فوربس درآمد بازیگران را از یک ژوئن 2014 تا یک ژوئن 2015 مبنای انتخاب افراد این فهرست قرار داده است.

منبع: خبرآنلاین

حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
اینستاگرام ما تلگرام ما
//