آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن
5/5 - (1 امتیاز)

جشنواره فیلم سن سباستین اسپانیا کار خود را با اعطای جایزه به «دنزل واشنگتن» آغاز کرد

شصت‌ودومین جشنواره فیلم سن سباستین اسپانیا جمعه شب با اعطای جایزه دستاورد هنری به «دنزل واشنگتن» آغاز به کار کرد.«دنزل واشنگتن»، بازیگر برنده اسکار هالیوودی که همراه با «آنتونی فاکوا» کارگردان فیلم «برابر کننده» برای تبلیغ فیلم جدیدشان به جشنواره سن‌سباستین آمده بود، در شب افتتاحیه این رویداد سینمایی با دریافت جایزه دستاورد هنری تقدیر شد.«واشنگتن» که برای دریافت جایزه‌ی خود به روی صحنه رفت، درباره چگونگی الهام گرفتن از «داستین هافمن» و «آل پاچینو» در عرصه بازیگری گفت: هیچ افسوس و پشیمانی در طول دوران بازیگری‌ام نداشته‌ام.

«دنزل واشنگتن» از بزرگ‌ترین بازیگران سیاه‌پوست تاریخ هالیوود و از هنرپیشه‌های مردم‌پسند و اخلاق‌گرایی محسوب می‌شود که بیشتر نقش‌هایش عاری از وقاحت‌های رایج میان ستاره‌های سینمای هالیوود است.دوران افتخار واشنگتن از سال 1981 با بازی در فیلم «داستان یک سرباز» آغاز شد و پس از آن دوران پربار بازیگری وی در ژانرهای مختلفی چون طنز، پلیسی و منفی ظاهر ادامه یافت. از دیگر افتخارات سینمایی او می‌توان به دو خرس نقره‌ای بهترین بازیگری جشنواره برلین و دو جایزه بهترین بازیگر مرد از جوایز گلدن گلوب آمریکا اشاره کرد.

شصت و دومین جشنواره فیلم سن سباستین تا تاریخ 27 سپتامبر ادامه خواهد داشت و قرار است چهره‌های سرشناس هالیودی دیگر چون «آنتونیو باندراس»، «پدرو آلمادوار»، «ویگو مورتنسن» و «بنیسیو دل‌تورو» در این رویداد سینمایی حضور یابند.

منبع: ایسنا

5/5 - (1 امتیاز)
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
5/5 - (1 امتیاز)

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //