آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن
5/5 - (1 امتیاز)

جسارت دوباره «کریستوفر نولان»

1313707 900 - جسارت دوباره «کریستوفر نولان»

هنگامی که کریستوفر نولان در «شوالیه تاریکی»‌ نقش جوکر را به هیث لجر سپرد، با مخالفت‌های بسیاری روبه‌رو شد. او در فیلم‌ تازه‌اش هم انتخابی بحث‌برانگیز دارد.

کریستوفر نولان باور داشت که هیث لجر بهترین انتخاب برای نقش جوکر است و علیرغم اما و اگرهای بسیار او را برای بازی در «شوالیه تاریکی» برگزید. انتخاب جسورانه نولان در پایان یکی از بهترین‌ جوکرهای تاریخ سینما را به وجود آورد.

کارگردان «اینسپشن» در حال حاضر مشغول تبلیغ برای اکران اثر جدیدش با عنوان «دانکرک» است. او در این فیلم از هری استایلز خواننده سرشناس گروه «وان دایرکشن» بازی گرفته است. از آنجا که استایلز پیش از «دانکرک» سابقه بازیگری نداشت، حضورش در فیلم جدید نولان تردیدهای بسیاری برانگیخت.

نولان درباره انتخاب استایلز گفته است: «با انتخاب هیث لجر برای بازی در نقش «جوکر» نیز نظرات منفی بسیاری دریافت کردم. اما باید به غریزه‌ام اعتماد کنم و می‌گویم که هری بهترین انتخاب برای این نقش است.»

کارگردان «ممنتو» ادامه داد: «در جایگاه کارگردان باید به غریزه و توانایی خود برای انتخاب بازیگران اطمینان کنم. من با هری آشنا نبودم و نامش را از فرزندانم شنیده بودم. اما با دیدنش پی بردم که فردی کاریزماتیک است که ظرافت و توانایی بازی در فیلم را دارد. امیدوارم مردم هنگام دیدن فیلم کاری که او انجام داده است را ببینند، چرا که بسیار ظریف، راستین و واقعی است.»

هنوز جزئیات نقش هری استایلز در فیلم «دانکرک» مشخص نشده است. آنچه از تریلرهای فیلم مشخص است، او در «دانکرک» نقش سربازی انگلیسی به نام الکس را بازی می‌کند. استایلز برای دست یافتن به این نقش همراه با صدها نفر دیگر در آزمون شرکت کرد و پذیرفته شد.

«دانکرک» از ۲۱ جولای به صورت گسترده در آمریکا اکران می‌شود.

منبع: خبرگذاری مهر

5/5 - (1 امتیاز)
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
5/5 - (1 امتیاز)

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //