آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن

جرمی کلارکسون از برنامه مشهور تخت گاز -Top Gear – کنار گذاشته شد

150320130356 jeremy clarkson 624x351 pa - جرمی کلارکسون از برنامه مشهور تخت گاز -Top Gear - کنار گذاشته شدتونی هال، مدیرکل بی‌بی‌سی اعلام کرد که قرارداد جرمی کلارکسون، مجری اصلی برنامه تلویزیونی تخت‌گاز (تاپ‌گیر) تمدید نخواهد شد. کلارکسون دو هفته پیش به اتهام ضرب و شتم یکی از تهیه‌کنندگان برنامه تخت‌گاز از کار تعلیق شده بود. آقای هال گفت که اتخاذ این تصمیم کار آسانی نبوده، اما جرمی کلارکسون از خط قرمزی عبور کرده که قابل گذشت نیست.

مشاجره منجر به حمله فیزیکی آقای کلارکسون به اوشن تایمون، تهیه کننده تخت‌گاز، روز چهارم مارس در هتلی در یورکشایر در شمال انگلستان و ظاهرا بر سر این مسئله آغاز شد که غذای گرم برای گروه تهیه نشده بود. تحقیقات داخلی بی‌بی‌سی نشان می دهد که آقای کلارکسون حملات لفظی مفصل و طولانی به آقای تایمون داشته و به مدت سی ثانیه او را مورد ضرب و جرح قرار داده تا حاضران جلوی او را گرفته اند.

حملات لفظی آقای کلارکسون که شامل تهدید به اخراج آقای تایمون بوده، در جریان حمله فیزیکی و پس از آن ادامه داشته است. آقای تایمون پس از این حمله “بهت زده” و “پریشان” بوده و خونریزی داشته و برای معاینه به بخش اورژانس بیمارستان منتقل شده است. آقای کلارکسون در روزهای پس از این واقعه در چند مورد از طریق ایمیل، پیامک تلفنی و همچنین به شکل حضوری از آقای تایمون عذرخواهی کرده است.

آقای تایمون پس از حمله روز چهارم مارس شکایت رسمی علیه آقای کلارکسون مطرح نکرده و خود آقای کلارکسون چند روز بعد موضوع را رسما به مدیران بی‌بی‌سی گزارش داده است. تونی هال، مدیرکل بی‌بی‌سی امروز از نقش مهمی که آقای کلارکسون در موفقیت کم نظیر برنامه تخت‌گاز داشته تجلیل کرد و استعداد او را ستود. او برای آقای کلارکسون آرزوی موفقیت کرد.

مدیرکل بی‌بی‌سی گفت که این سازمان تولید برنامه تخت‌گاز را ادامه خواهد داد، اما هنوز روشن نیست که آیا جیمز می و ریچارد هموند، دو مجری دیگر برنامه در برنامه های جدید حضور خواهند داشت یا نه.

منبع: بی بی سی

حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
اینستاگرام ما تلگرام ما
//