آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن
5/5 - (1 امتیاز)

جرج کلونی: فیلم من کمدی نیست

اگر تریلر فیلم جدید کلونی «سابربیکان»، که فیلمنامه‌اش را برادران کوئن نوشته‌اند، ببینید فکر می‌کنید که با سبک و سیاق کمدی سیاه طرفید.

اما جرج کلونی در مصاحبه اخیرش با اینترتینمنت ویکلی خلاف گمانه‌زنی‌ها را مدعی شده است:

«مدام این فیلم را کمدی می‌گویند اما خیلی تاریک‌تر از این حرف‌ها است. این سوءتفاهم‌های ایجاد شده درست نیست. می‌توان گفت که خیلی هم فیلم عصبانی و تاریکی است. همه جا تیتر زده‌اند که یک کمدی سیاه از جرج کلونی! بله فیلم چندتایی خنده از مخاطب می‌گیرد اما هدف ما قهقهه و انفجار مردم داخل سالن از خنده نیست، اصلا به سختی می‌توان تکه‌های خنده‌دار برای مخاطب پیدا کرد. فیلم ستی دهه‌ی پنجاهی دارد و داستانش حول تهاجم خانگی علیه مت دیمون، جولین مور و نوآ جوپ است؛ اسکار ایزاک هم نقش کارآگاه قصه را بازی می‌کند. مثل قصه‌های دیزنی شروع شده و کاملا دراماتیک تمام می‌شود مثل اینکه روی فیلم اسید بریزید!»

فیلم کلونی به ترتیب در جشنواره‌های ونیز و تورنتو نمایش داده می‌شود و در ونیز هم باید با فیلم‌های پر سر و صدایی مثل «مادر!» دارن آرونوفسکی رقابت کند. فیلم پس از این دو جشنواره در ۲۷ اکتبر اکران عمومی می‌شود.

منبع: دنیای تصویر

5/5 - (1 امتیاز)
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
5/5 - (1 امتیاز)

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //