آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن
5/5 - (1 امتیاز)

جایزه افتخاری فیلم اسپریت به «جسیکا چستین» تعلق گرفت

1447243091399 20 - جایزه افتخاری فیلم اسپریت به «جسیکا چستین» تعلق گرفت

«جسیکا چستین» بازیگر هالیوودی به عنوان دریافت‌کننده جایزه افتخاری جوایز فیلم اسپریت 2016 معرفی شد.

«چستین» که اخیرا در فیلم فضایی «مریخی» به کارگردانی «ریدلی اسکات» بازی کرده است، در سال 2012 برای فیلم «پناه بگیر» و در سال 2015 با فیلم «خشن‌ترین سال» نامزد بخش بازیگری در جوایز مستقل «اسپریت» شده بود.

از برندگان پیشین جایزه افتخاری جوایز فیلم اسپریت می‌توان به «کری واشنگتن»، «تام کروز» و «بنسیو دل تورو» اشاره کرد.

«جاش ولش» رئیس جوایز مستقل «اسپریت» گفت: از این که «جسیکا چستین» را به عنوان دریافت‌کننده این جایزه افتخاری در اینجا خواهیم داشت بسیار مفتخریم. وی به عنوان نامزد سابق جایزه «اسپریت» و کسی که به عنوان بازیگر و تهیه‌کننده کارهایش در سطح کیفی قابل قبول ماست بهترین گزینه برای دریافت این عنوان است.

«جسیکا چستین» که در سال ۲۰۱۲ برای فیلم «خدمتکاران» نامزد جوایز اسکار، گلدن گلوب و بافتای بهترین بازیگر نقش مکمل شد و سال بعد آن برای نقش‌آفرینی در فیلم «سی دقیقه پس از نیمه‌شب» ساخته «کاترین بیگلو» جایزه گلدن گلوب ۲۰۱۳ بهترین هنرپیشه زن فیلم درام را گرفت و نامزد دریافت جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش اول زن شد. این فیلم به تعقیب و عملیات کشتن اسامه بن لادن رهبر شبکه القاعده می پردازد.

از دیگر فیلم‌های معروف این بازیگر هالیوودی می‌توان به «درخت زندگی» ساخته «ترنس مالیک»، «ماما»، «دشت‌های قاتل تگزاس» و «بی‌قانون» اشاره کرد.

نامزدهای جوایز فیلم مستقل «اسپریت» در سال 2016 روز 24 نوامبر در هالیوود اعلام می‌شود.

منبع: ایسنا

5/5 - (1 امتیاز)
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
5/5 - (1 امتیاز)

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //