آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن
5/5 - (1 امتیاز)

جایزه‌ای 30 هزار پوندی برای فیلم «زیر پوست»

13930910000408 PhotoA - جایزه‌ای 30 هزار پوندی برای فیلم «زیر پوست»

فیلمنامه «زیر پوست» به کارگردانی «جاناتان گلیزر» جایزه 30 هزار پوندی از آن خود کرد.فیلم «زیر پوست» فیلمی علمی تخیلی محصول کشور انگلستان است . این فیلم اقتباسی از رمان «مایکل فیبر» است که «اسکارلت جوهانسون »، «جرمی مک ویلیامز»، «لینزی تیلر»، «پل برانیگان »و«جسیکا منس» در آن نقش آفرینی می کنند.

«اسکارلت جوهانسون» در این فیلم نقش یک زن فضایی را بازی می کند که پس از وسوسه کردن انسانها آنها را به دام می اندازد . حضور او بسیار مرگبار و خطرناک است ولی با گذشت زمان مجذوب پیچیدگی حیات روی زمین می شود و تغییر می کند. او با انسانیت نویافته اش، خودش را در تضاد و تعارض با نوع خودش می یابد. این فیلم نگاهی منحصر بفرد و متفاوت به دنیای ما از چشم بیگانگان و موجودات دنیاهای دیگر دارد.

این جایزه توسط موسسه خیریه «ولکام تراست» و با هدف کشف دنیای علم به «جاناتان گلیزر» اهدا می شود.این موسسه یکی از بزرگترین موسسات تامین کننده مالی غیردولتی پژوهشی است که با هدف سلامت انسان و حیوان و با همکاری موسسات «بی اف آی » و «فیلم 4» کارگردانان را تشویق به ساخت فیلم های علمی و پژوهشی می نمایند.

منبع: خبرگزاری فارس

5/5 - (1 امتیاز)
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
5/5 - (1 امتیاز)

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //