آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن
5/5 - (1 امتیاز)

جانی دپ یک فیلم برای کودکان می سازد

111570 - جانی دپ یک فیلم برای کودکان می سازد

جانی دپ بازیگر سرشناس آمریکایی قصد دارد با همکاری ادگار رایت یک کار کودک بسازد.

کمپانی فاکس قرن بیستم در حال مذاکره برای گرفتن حقوق ساخت فیلمی بر اساس کتاب «خوشبختانه، شیر» نوشته نیل گیمن است. گفته می شود پیشنهاد فاکس قرن بیستم برای خرید حقوق این کتاب شامل ادگار رایت و جانی دپ هم می شود. قرار است رایت کارگردان این پروژه باشد و جانی دپ در دو مقام تهیه کننده و بازیگر اصلی در آن حضور داشته باشد. گفته می شود در صورت ساخت، این اثر مخلوطی از فیلم و انیمیشن خواهد بود.

فاکس قرن بیستم همین طور به تازگی حقوق ساخت فیلم بر اساس کتاب «پرواز کانچوردز» نوشته برت مکنزی را هم خریده و این اثر در مرحله نگارش فیلمنامه است.

«خوشبختانه، شیر» یکی از کتاب های پرفروش لیست مشهور نیویورک تایمز است و در مورد سفر در زمان و صبحانه می باشد. پدری برای خرید شیر صبحانه فرزندش به سوپر مارکت می رود و وقتی بر می گردد داستان رو به رو شدنش با بیگانگان، دزدان دریایی و دایناسورها را در مسیر خانه تعریف می کند. نیل گیمن نویسنده این اثر پیش از این «سندمن» را هم نوشته. این نویسنده مشهور جوایزی چون مدال نیوبری و جایزه هوگو را به خاطر آثارش در ویترین افتخاراتش دارد.

منبع: تسنیم

5/5 - (1 امتیاز)
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
5/5 - (1 امتیاز)

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //