آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن

تور نمایشی هیو جکمن

81feefa3610ff1bb375a54890016910a M - تور نمایشی هیو جکمن

ستاره مشهور استرالیایی تبار هالیوود تور دور استرالیا را آغاز کرده و نمایش موزیکالی را روی صحنه می برد که مجموعه ای از داستان های پشت صحنه فیلم های مشهور او تا ترانه های فیلم های کلاسیک را شامل می‌شود.

به گزارش روزنامه سیدنی مورنینگ هرالد، هیو جکمن در این نمایش از ترانه های مشهور هالیوود و فیلم های موزیکال خود مانند بینوایان وام گرفته است.  پیش از اجرای این تور ستاره فیلم هایی مردان –ایکس و بینوایان قول داد چنان نمایشی اجرا کند که همسر بازیگرش دبورا-لی فرنس نتواند در طول اجرا چشم روی هم بگذارد.
در این نمایش که با نام «از برودوی تا اوز –هیو جکمن زنده در کنسرت »روی صحنه می رود، بیش از 150 موسیقی دان، خواننده همکاری می‎‌کنند.
جکمن  این تور را  یکی از کارهایی می دانند که در فهرست آرزوهایش بوده و متاثر از نمایش های برودوی می‌داند.
جکمن می‌گوید: «نمایش درباره خودم است. چیزهایی است که دوست دارم.»
جکمن اعلام کرد که این نمایش نیمه زندگی نامه است و شامل ترانه هایی از فیلم های پسری از آز، بینوایان می‌شود. همچنین ترانه های از فیلم‌های آواز درباران اجرا می‌شود و ویدیوهای خانگی در پسزمینه نمایش داده می‌شود.
جکمن می‌گوید: «در این نمایش قرار است جکمن واقعی را بشناسید. به شما خواهم گفت که با کفش های هیو جکمن راه رفتن در این حرفه، چه روی پرده و چه پشت پرده به چه می‌ماند.»
در ضمن این نمایش شامل ادای دینی به شخصیت ولورین خواهد بود که جکمن در فیلم های مردان-ایکس ایفا کرده و پس از حضور در یک دنباله دیگر از آن خداحافظی می‌کند.
جکمن می‌گوید: «این تئوری از آن دوستم است که باید نامش را ذکر کنم جری ساینفلد. او گفت اگر کمی خلاقیت نشان بدهی، در کار بعدی به تو انگیزه می بخشد. اگر چشمه خلاقیت خود را با چلاندن هرچه در چنته داری بخشکانی، می تواند دوره زمانی شما را تلخ و بی‌اعتنا نسبت به هر پیشنهادی کند.» نمایش برودوی تا اوز در شهر بزرگ استرالیا از 24 نوامبر تا 15 دسامبر روی صحنه می‌رود

حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
اینستاگرام ما تلگرام ما
//