آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن

تمشک طلایی؛ترانسفورمرها در صدر فهرست نامزدهای بدترین‌های سال

140630141615 age of extinction 624x351 ap nocredit - تمشک طلایی؛ترانسفورمرها در صدر فهرست نامزدهای بدترین‌های سال

چهارمین قسمت از رشته فیلم‌های “ترانسفورمرها” در صدر فهرست نامزدهای تمشک طلایی (رزی) قرار گرفت. ترانسفورمرها: عصر انقراض که فروش جهانی آن تاکنون بیش از یک میلیارد دلار بوده٬ در هفت رشته برای بدترین‌های سینمای سال از جمله بدترین فیلم و بدترین فیلمنامه نامزد شده است. مایکل بی٬ کارگردان این فیلم هم برای بدترین کارگردانی نامزد تمشک طلایی شده است.

این جایزه در ۱۹۸۰ با الگوبرداری از جوایز اسکار دست به انتخاب بدترین‌های سینمای سال زد٬ با این تفاوت که کمتر کسی حاضر است این جایزه را دریافت یا به افتخار کند. پس از ترانسفورمرها٬ دو فیلم نجات کریسمس (Saving Christmas) و افسانه هرکول (Legend of Hercules) هر کدام در شش بخش نامزد شدند.

از چهره‌های مشهوری که برای این جایزه نه چندان غرورآفرین نامزد شده اند در بخش بدترین بازیگران مرد نام‌هایی چون نیکلاس کیج٬ آرنولد شوارتزنگر٬ مل گیبسون٬ آدام سندلر و کیفر ساترلند دیده می‌شود. آدام سندلر با ده بار نامزد شدن و سه بار انتخاب شدن به عنوان بدترین بازیگر سال پس از سیلوستر استالونه (۱۴ بار نامزدی و ۴ بار بردن)‌ رکوردار است.

در بخش بازیگران زن هم شارلیز ترون٬ درو باریمور٬ کامرون دیاز و سوزان ساراندون برای نگرفتن این جایزه رقابت می‌کنند. امسال جایزه دیگری هم به بخش‌های مختلف تمشک طلایی اضافه شده که “نجات یافته” نام دارد. برنده این جایزه که توسط مردم به صورت آنلاین انتخاب می‌شود از میان کسانی انتخاب می‌شود که در دوره‌های پیش برنده تمشک طلایی شدند٬ اما امسال توانستند با بازی قابل قبولی٬ خود را “نجات” دهند.

بن افلک٬ جنیفر انیستون و کیانو ریوز از نامزدهای این بخش هستند. مراسم اهدای این جوایز که یک مجسمه تمشک رنگ شده با اسپری طلایی رنگ است٬ درست یک شب قبل از مراسم اهدای جوایز اسکار برگزار می‌شود. با اینکه بعید است امسال هم کسی بخواهد این جایزه را شخصا دریافت کند٬ اما این احتمال هم هست که مثل ساندرا بولاک و هالی بری که دوره‌های گذشته این جایزه را شخصا دریافت کردند٬ امسال هم از میان برندگان کسی پیدا شود تا جایزه بدترین سال را با دستان خود بگیرد.

منبع:بی بی سی

حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
اینستاگرام ما تلگرام ما
//