برایان فولر از تمایلات جنسی هانیبال لکتر و فصل چهارم سریال Hannibal می‌گوید

hannibal 4 1 - برایان فولر از تمایلات جنسی هانیبال لکتر و فصل چهارم سریال Hannibal می‌گوید

در جلسه‌ی گردهمایی عوامل «هانیبال» به میزبانی «نردیست»، فولر از آینده‌ی سریال گفت.

فصل چهارم سریال «هانیبال» ممکن است از آنچه مخاطبین فکر می‌کنند به آن‌ها نزدیک‌تر باشد. شنبه‌شب ۱۱ ژوئن عوامل و بازیگران سریال از جمله «برایان فولر» خالق سریال، و ستارگان آن «مدس میکلسن»، «هیو دنسی»، «جیلین اندرسون»، «کارولاین داورناس» و دیگران، در یک جلسه‌ی گردهمایی مجازی به میزبانی «نردیست» حاضر شدند و از مسیری که این مجموعه‌ی تلویزیونی محبوب می‌تواند طی کند گفتند. هرچند هیچ‌کس ساخته شدن فصل چهارم را تأیید نمی‌کند اما فولر ایده‌های جذاب زیادی مطرح می‌کند. نزدیک به پنج سال از پخش اپیزود پایانی فصل سوم می‌گذرد و با منتشر شدن سه فصل ابتدایی از نت‌فلیکس، گمانه‌زنی‌ها در مورد احتمال ساخته شدن اپیزودهای جدید توسط این سرویس استریمینگ افزایش پیدا کرده است.

یکی از ابهاماتی در سه فصل اول «هانیبال» پاسخ داده نشد، تنش‌های جنسی میان شخصیت «دکتر هانیبال لکتر» با بازی میکلسن و «ویل گراهام» با بازی «هیو دنسی» بود. فولر می‌گوید فصل جدید ممکن است این پویایی را حتی بیشتر بکاود، و اگرچه می‌گوید ویل قطعاً دگرجنس‌گراست، اما «هانیبال لکتر» را شخصیتی همه‌جنس‌گرا معرفی می‌کند.

فولر می‌گوید: «از اولین جلسه‌ی ملاقات‌مان با مدس، او شخصیت را فوراً برای من بازتعریف کرد چرا که او شیطان است. به نظر من شیطان همه‌جنس‌گراست. من فکر می‌کنم «ویل گراهام» شخصیتی دگرجنس‌گرا باشد، اما گرایش جنسی سیال است، و به نظر من باید بنشینیم و بحث کنیم و… دقیق‌ترین تجلی رابطه‌ی آن‌ها را پیدا کنیم.»

فولر می‌گوید یکی از صحنه‌های کلیدی که مسیر آینده‌ی سریال را تعیین می‌کند در اپیزود ماقبل پایانی فصل آخر وجود دارد، جایی که ویل از دکتر «بدلیا دو موریر» با بازی اندرسون می‌پرسد: «هانیبال عاشق من شده؟»

فولر در ادامه می‌گوید: «لحظه‌ای که آن صحنه را می‌نوشتم، آگاه بودم که جامعه‌ی هواداران خواهان رابطه‌ای جنسی میان شخصیت‌هاست و من بسیار از این مسئله لذت بردم و سرگرم شدم. اما علاوه بر این باید سعی می‌کردم به اثر «توماس هریس» [نویسنده‌ی کتاب] و شخصیت‌ها و اعلامیه‌ی میکلسن در مورد هانیبال به عنوان شیطان وفادار بمانم. این چیزی بود که توجه مرا جلب کرد و ما را به خط سیر مشخصی برد. ما فقط باید برای این خط سیر دقیق‌ترین راه را پیدا کنیم. به خاطر ذات آنچه که ممکن است در فصل چهارم در رابطه با نفوذ هانیبال بر روی ذهن ویل روی دهد، من فکر نمی‌کنم که هانیبال بخواهد با ویل رابطه‌ی جنسی برقرار کند اگر ویل از لحاظ ذهنی ثبات نداشته باشد، و ویل در فصل چهارم از لحاظ ذهنی ثبات نخواهد داشت.»

فولر در پایان می‌گوید نسبت به ساخته شدن فصل چهارم «بسیار امیدوار» است:‌ «مسئله‌ی فوق‌العاده در مورد به اشتراک گذاشتن ایده‌های فصل جدید با عوامل این است که اگر پنج سال طول بکشد، اگر همه علاقه‌مند به بازگشت باشند، به این معناست که آن‌ها پنج سال در حال فرار بوده‌اند، و ما داستان را از آنجا پی می‌گیریم.»

منبع: 30نما

حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
اینستاگرام ما تلگرام ما
//