آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن
5/5 - (1 امتیاز)

تماشای بهترین آثار سینمای هند با دوبله اختصاصی در فیلیمو

از همان دوران که نوارهای VHS را لای نایلون سیاه و زیر پیراهن قایم می کردیم و داشتن دستگاه ویدئو در خانه ها حکم کیمیا را داشت؛ تا امروز که می توان تمامی محصولات سینمایی تمامی کشورها را در گوشی تلفن همراه تماشا کرد؛ سینمای هند همواره جزو محبوبترین گونه های سینمایی است که مخاطبان بسیار گسترده ای در کشور دارد.

کمتر ایرانی ای است که فیلم های شعله و قانون را به یاد نیاورد و با قهرمان هایش همزادپنداری نکرده باشد. به همه اینها اضافه کنید محبوبیت ستاره های سینمای بالیوود را که در تمام دنیا طرفداران پر و پا قرصی دارند و در ایران نیز به فراخور فیلم هایی که مطرح می شود بخشی از جامعه با یکی از ستاره های بالیوودی همراه می شود. شاهرخ خان، آمیتاب باچان، امیر خان و …. جزو چهره های محبوب سینمای هند هستند که در ایران هم طرفداران سفت و سختی دارند.

image 27c817153ddba77656f2fedfc31e19afe3116aee - تماشای بهترین آثار سینمای هند با دوبله اختصاصی در فیلیمو

فیلم‌ هندی با ورودشان سرتاسر آسیای جنوبی، خاورمیانه بزرگ، آسیای جنوب شرقی و شوروی سابق را تحت سیطره خویش درآوردند. سینما در هند به عنوان یک رسانه به سرعت محبوبیتی عمومی یافت به شکلی که سالانه بیش از۱۰۰۰فیلم به زبان‌های مختلف هندی در این سینما تولید می‌شود. این سینما در کشورهایی چون انگلستان و ایالات متحده آمریکا، از میان مهاجران، مخاطبانی بین‌المللی با زبان‌های مختلف یافته‌است. داداصاحب پالکی پدر سینمای هند است. جایزه داداصاحب پالکی پرطرفدارترین و معتبرترین جایزه سینمای هند است که به افتخار نام او از سال ۱۹۶۹ توسط دولت هند و برای یک عمر فعالیت هنری، اهدا می‌شود.

صنعت سینمای هند در طول چند دهه اخیر به رشد بسیاری رسیده است و توانسته است همسو با فرهنگ شرق و نشان دادن نوع دیگری از سبک زندگی در کنار هالیوود مخاطبان بسیاری را در دنیا جذب خود کند.

امروزه رشد و توسعه پلتفرم های نمایش خانگی باعث شده است دسترسی به آثار روز سینمای جهان آسانتر شده و مخاطب بتواند هر محصولی را مناسب با ذائقه خود به راحتی پیدا کند.

پلتفرم فیلیمو آثار روز سینمای هند را با دوبله اختصاصی در دسترس مخاطبان قرار داده است و عاشقان سینمای بالیوود در دنیای رنگ و نور و قصه های مهیج غرق می شوند.

فیلم ساهو در سال 2019 ساخته شده است. این فیلم محصول کشور هند و در ژانر اکشن و ماجراجویی است. در این فیلم پرابهاس، شاردا کاپور، جکی شروف، نیل نیتین موکش، مرلی شرما , آرون ویجای به هنرمندی پرداخته‌اند.

فیلم 2.0 به کارگردانی اس.شانکار در سال 2018 ساخته شده است. این فیلم محصول کشور هند و در ژانر اکشن و علمی تخیلی می‌باشد. در این فیلم راجینیکانث، آکشی کومار، امی جکسون، عادل حسین , سودهانشو پاندی به هنرمندی پرداخته‌اند.

دکتر واسیگاران و دستیار اندروید او نیلا، برای حل این مساله که موبایل ها به طرز مشکوکی از دست صاحبانشان در چینای فراخوانده شدند. واسیگاران، ربات مورد اعتمادش چیتی را فرامی خواند تا قدرت مافوق طبیعی و پرنده شکل پاکشیراجان را دفع کند.

فیلم ای کی در مقابل ای کی به کارگردانی ویکرامادیتا موتوان در سال 2020 ساخته شده است. این فیلم محصول کشور هند و در ژانر اکشن و پلیسی معمایی است. در این فیلم آنیل کاپور، آنورانگ کاشیاپ، سونم کاپور، هارشواردان کاپور، بانی کاپور , یوگیتا بیهانی به هنرمندی پرداخته‌اند.

این فیلم به کارگردانی ویکرامادیتیا موتواته در سال ۲۰۲۰ توسط کشور هند در ژانر اکشن ساخته شده است. آنیل کاپور در این فیلم حضور دارد. یک فیلمساز دختر یک ستاره سینما را می رباید و در حالی که ستاره به دنبال دخترش می رود، کارگردان این جستجوی ناامیدانه را موضوع فیلم بعدی خود قرار می دهد.

فیلم اتوبان به کارگردانی امتیاز علی در سال 2014 ساخته شده است. این فیلم محصول کشور هند و در ژانر خانوادگی و عاشقانه است. در این فیلم آلیا بات، راندیپ هودا، دیرگش کومار، پرادیپ ناگار، همانت ماتور , شکیل خان به هنرمندی پرداخته‌اند.

فیلم اتوبان به کارگردانی امتیاز علی در سال 2014 توسط کشور هند در ژانر عاشقانه ساخته شده است. عالیا بهات در این فیلم حضور دارد. این فیلم برنده جایزه جشنواره جهانی موسیقی هند و جایزه استاردوست و فیلم فیر هند شده است. چند روز قبل از مراسم عروسی، زن جوانی خود را در چنگال یک آدم ربا می یابد. او بطرز عجیبی شروع به برقرار کردن یک رابطه ی خاص با این آدم ربا می کند.

فیلم شب های کومبلنگی به کارگردانی مدوو سی نارایانن در سال 2019 ساخته شده است. این فیلم محصول کشور هند و در ژانر کمدی و خانوادگی است. در این فیلم شین نیگام، سوبین شهیر، فهاد فاضل، سرینات باسی، مثیو توماس , آنا بن به هنرمندی پرداخته‌اند.

image acdd07b0e42094e734ba8ea09d27e867214be86b - تماشای بهترین آثار سینمای هند با دوبله اختصاصی در فیلیمو

برای انواع فیلم سینمایی هندی می توانید همین حالا وارد وب سایت فیلیمو شوید و از صدها عناوین فیلم های هندی لذت ببرید.

«شب های کومبلنگی» در خصوص چهار برادر است که رابطه عشق و نفرت را با یکدیگر به اشتراک می گذارند. رابطه آنها وقتی به دست می آید که ساجی، بانی و فرانکی تصمیم بگیرند که به بابی در کنار عشق خود بایستد.

فیلم گواهینامه رانندگی به کارگردانی جین پائول لال در سال 2019 ساخته شده است. این فیلم محصول کشور هند و در ژانر کمدی و خانوادگی است. در این فیلم پریتویراج سوکوماران، میا جورج، دیپتی ساتی، سوراج ونجارامودو , سلیم کومار به هنرمندی پرداخته‌اند.

«گواهینامه رانندگی»، فیلمی کمدی و محصول سال 2019 بالیوود است. داستان فیلم از این قرار است که گواهینامه رانندگی یک بازیگر مشهور نیاز به تمدید دارد. مسئول تمدید گواهینامه ها نیز از طرفداران دو آتیشه اوست اما با رخ دادن یک سری سوءتفاهمات، تمدید یک گواهینامه ساده، تبدیل به کاری غیرممکن میشود.

فیلم بهارات به کارگردانی علی عباس ظفر در سال 2019 ساخته شده است. این فیلم محصول کشور هند و در ژانر اکشن و ماجراجویی است. در این فیلم سلمان خان، کاترینا کیف، سانیل گروور، تابو , جکی شروف به هنرمندی پرداخته‌اند.

بهارات پسری است که در هشت سالگی در اثر جدایی هند و پاکستان و اختلافات مذهبی ، به همراه خانواده خود مجبور به ترک پاکستان می شود. در این بین قولی به پدر خود می دهد که وفای به آن زندگی اش را تحت الشعاع قرار میدهد…

فیلم پرش به کارگردانی هانسال مهتا در سال 2020 ساخته شده است. این فیلم محصول کشور هند و در ژانر کمدی و خانوادگی است. در این فیلم راج کومار رائو، نوشرات باروچا، محمد زیشان ایوب، Satish Kaushik , ایلا آرون به هنرمندی پرداخته‌اند.

«پرش»، فیلمی در ژانر کمدی-خانوادگی و محصول سال 2020 سینمای هند است که توسط پلتفرم آمازون تولید و پخش شد. فیلم پرش، داستان کمدی و در عین حال الهام بخش درمورد یک مربی تربیت بدنی به اسم «مونتو» است که به شغلش اهمیت چندانی نمی دهد اما همه چیز با وارد شدن یک خانم معلم جذاب به مدرسه محل کارش و حضور یک مربی تربیت بدنی جدید و بسیار قابل، عوض می شود. مونتو تصمیم می گیرد کاری را بکند که قبلا هرگز انجام نداده است. یعنی تدریس!

5/5 - (1 امتیاز)
این پست تبلیغاتی است و محتوای آن توسط تیم سینما مدرن نوشته نشده است.
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
5/5 - (1 امتیاز)

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //