آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن
5/5 - (1 امتیاز)

تغییر شکلی باورنکردنی جک جیلنهال برای بازی در فیلم «چپ دست»

715053 - تغییر شکلی باورنکردنی جک جیلنهال برای بازی در فیلم «چپ دست»

جیک جیلینهال برای بازی در نقش یک بوکسور ، تغییر شکلی باورنکردنی داده است.به گزارش دیلی اسکرین، به نظر می‌رسد این بازیگر ساعت های سخت تمرین و ورزش را پشت سر گذاشته تا بتواند با ترکیب چهره یک بوکسور در فیلم «چپ دست» جلوی دوربین برود.

با دیدن اولین تصویر از جیک جیلنهال در نقش یک بوکسور چپ دست، کمتر کسی می تواند تصور کند که بتواند با او وارد رینگ بوکس شود.کمپانی واینستاین اولین تصویر از درامی درباره مسابقات بوکس بازی را با فیزیکی کاملا متفاوت از جیک جیلنهال در نقش جدیدش منتشر کرده است.

این فیلم به کارگردانی آنتونی فوکوآ بر داستان بوکس‌بازی متمرکز است که با دستکش مشت‌زنی موفقیت زیادی به دست می آورد اما در زندگی شخصی اش مشکلات زیادی دارد.

715054 - تغییر شکلی باورنکردنی جک جیلنهال برای بازی در فیلم «چپ دست»

راشل مک آدامز، ریتا اورا، فارست ویتاکر، نائومی هریس و فیفتی سنت از دیگر بازیگران این فیلم هستند.فیلمنامه فیلم «چپ دست» را کورت ساتر نویسنده فیلمنامه «پسران هرج و مرج» نوشته است.

در این فیلم جک جیلنهال با یک تغییر دیگر فیزیکی روبه رو شده است. در فیلم قبلی اش با عنوان «کرم شب» او وزن زیادی را از دست داده بود و برای این فیلم مقدار زیادی عضله اضافه کرده و هفت روز هفته، روزی دو مرتبه با بوکسورهای واقعی تمرین کرده است.

منبع: خبرگزاری مهر

5/5 - (1 امتیاز)
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
5/5 - (1 امتیاز)

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //