آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن
5/5 - (1 امتیاز)

تریلر کاپیتان آمریکا رکورد شکست

dee6fe1ae11cb392b98dfab0cdbf9825 M - تریلر کاپیتان آمریکا رکورد شکست

تریلر فیلم «کاپیتان آمریکا، جنگ داخلی» در روز نخست انتشار بیش از 61 میلیون بار دیده شد.

به گزارش خبرآنلاین، این میزان بازدید برای نخستین تریلر یک فیلم در تاریخ سینما یک رکورد تازه محسوب می‌شود و علاوه بر این در میان تمام فیلم‌های قبلی محصول شرکت مارول نیز بی‌سابقه است.

تریلر این فیلم ابرقهرمانی در مدت 24 ساعت نخست انتشار در سرتاسر جهان بیش از 61 میلیون بازدید داشت. برای مقایسه کافی است بدانیم که نخستین تریلر فیلم «جنگ ستارگان، نیرو برمی‌خیزد» که پیش از این رکورددار بود، 55 میلیون بازدید داشته است.

البته این رکورد تنها برای نخستین تریلر یک فیلم است، زیرا تریلر دوم فیلم «جنگ ستارگان نیرو برمی‌خیزد» در 24 ساعت نخست انتشار بیش از 112 میلیون بار دیده شده است.

تریلر «کاپیتان آمریکا، جنگ داخلی» علاوه بر این رکورد فیلم‌های قبلی مارول را نیز بهبود بخشید. این رکورد پیش از این با 34 میلیون بازدید در اختیار فیلم «انتقام‌جویان، عصر التران» بود.

در تریلر «جنگ داخلی» رابرت داونی جونیور(مرد آهنی) و کریس اوانز (کاپیتان آمریکا) به عنوان شخصیت‌های اصلی داستان حضور دارند. این تریلر هفته گذشته منتشر شد.

«کاپیتان آمریکا، جنگ داخلی» از شش می سال 2016 اکران خواهد شد.

منبع : هالیوودریپورتر

5/5 - (1 امتیاز)
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
5/5 - (1 امتیاز)

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //