آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن
5/5 - (1 امتیاز)

تایم، ده فیلم تحسین‌شده سال را اعلام کرد

af1740583598988fa06de90c2ddd0889 M - تایم، ده فیلم تحسین‌شده سال را اعلام کرد

این فهرست با بررسی 45 فهرست بهترین فیلم‌های سال به انتخاب نشریات مختلف به دست آمده است.

روزهای پایانی سال میلادی زمان خوبی برای انتشار فهرست بهترین فیلم‌ سال از سوی نشریات مختلف است. اما در این میان رسیدن به یک فهرست واحد که مورد قبول تمامی آن‌ها باشد کار بسیار دشواری است.

از همین روی وبلاگ تیست‌باد تصمیم گرفت تا 45 فهرست از بهترین فیلم‌های سال در نشریات گوناگون را جمع‌آوری کند و با بررسی آن‌ها به فیلم های برتر سال 2015 برسد. در این بررسی از فهرست نشریاتی مانند نیویورک‌تایمز، تایم، بیزینس‌اینسایدر، اسکرین‌کراش، ورایتی، بی‌بی‌سی و چندین نشریه‌ی معتبر دیگر استفاده شده است.

شیوه‌ی بررسی این فهرست‌ها این گونه است که هر فیلم که در فهرست منتشر شده از سوی نشریات در رده‌ی اول قرار گیرد 10 امتیاز خواهد گرفت، رده‌ی دوم 9 امتیاز دارد و به همین ترتیب به رده‌ی دهم می‌رسیم که فیلم‌های برای آن یک امتیاز دریافت می‌کنند. پس از پایان بررسی و با جمع زدن امتیاز‌ها فهرست زیر از 10 فیلم برتر سال 2015 به دست آمده است.

1 – «مد مکس، جاده‌ی خشم» به کارگردانی جرج میلر

2 – «افشاگر» به کارگردانی تاد مک‌کارتی

3 – «کارول» به کارگردانی تاد هینز

4 – «پشت و رو» به کارگردانی پیت داکتر

5 – «اتاق» به کارگردانی لنی آبراهامسون

6 – «بروکلین» به کارگردانی جان کرولی

7 – «کمبود بزرگ» به کارگردانی آدام مک‌کی

8 – «اکس ماکینا» به کارگردانی الکس گارلند

9 – «آنومالیسا» به کارگردانی چارلی کافمن

10 – «سیکاریو» به کارگردانی دنی ویلنو

منبع : تایم

5/5 - (1 امتیاز)
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
5/5 - (1 امتیاز)

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //
Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home3/cinemode/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home3/cinemode/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home3/cinemode...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home3/cinemode/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35