آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن

تام هاردی در سه قسمت بعدی Mad Max نیز حضور خواهد یافت

mad max 2 - تام هاردی در سه قسمت بعدی Mad Max نیز حضور خواهد یافت

به نقل از ورایتی، تام هاردی بازیگر معروف بریتانیایی اعلام کرده که در سه قسمت بعدی مجموعه مکس دیوانه نیز در نقش خود ابقا خواهد شد.

مکس دیوانه : جاده خشم / Mad Max: Fury Road عنوان چهارمین قسمت از این مجموعه اکشن است که پس از سی سال از اکران سومین قسمت به کارگردانی جورج میلر ساخته شده و آماده اکران است. این فیلم هیجان انگیز که علاوه بر تام هاردی در نقش مکس روکاتانسکی از هنرنمایی چارلیز ترون و نیکولاس هولت نیز بهره میبرد برای اولین بار در 14 می امسال (24 اردیبهشت) در جشنواره کن به نمایش در خواهد آمد و روز بعد نیز روانه سینماها خواهد شد.

از آنجایی که مد مکس یکی از بلاک باستر های بزرگ سال بشمار میرود پس میزان موفقیت وی در گیشه فروش تایین میکند که آیا قسمت های بعدی ساخته خواهد شد یا خیر! این مسئله ای است که خود تام هاردی در مصاحبه اش اعلام کرده است. «همه چیز به آمار و ارقام بستگی دارد و اینکه میزان فروش چقدر باشد.»

اگر فروش این فیلم به میزانی باشد که 100 میلیون دلار بودجه ساخت آن را جبران کرده و سودآوری برای برادران وارنر داشته باشد، مطمئنا قسمت های بعدی این فیلم را نیز با هنرنمایی تام هاردی مشاهده خواهیم نمود.

حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //