آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن
5/5 - (1 امتیاز)

تازه ترین فیلم استیون اسپیلبرگ با بازی تام هنکس در جشنواره نیویورک به نمایش درآمد

15 10 5 1752571858409 - تازه ترین فیلم استیون اسپیلبرگ با بازی تام هنکس در جشنواره نیویورک به نمایش درآمد

«پل جاسوس‌ها» فیلم جدید استیون اسپیلبرگ دیشب (یکشنبه) برای اولین بار در جشنواره فیلم نیویورک به نمایش درآمد.

این فیلم که تام هنکس در آن در نقش اصلی بازی کرده با حضور وی و جمعی از سازندگانش در جشنواره فیلم نیویورک نمایش داده شده و با اقبال ایستاده تماشاگران روبه رو شد.

استيون اسپیلبرگ در شب افتتاحیه فیلم گفت: نیمی از این فیلم در نیویورک فیلمبرداری شده و به همین دلیل من نیمه اول فیلم را به شما تقدیم می کنم. بعد من به برلین رفتم و یک ماه آنجا بودم و بنابراین نیمه دوم فیلم را به برلینی‌ها تقدیم می‌کنم.

یکی از سکانس‌های فیلم که توجه زیادی را برانگیخت سکانس طولانی و بی کلام اولیه فیلم است که تنها صدای شهر در آن به گوش می رسد. اسپیلبرگ گفت: وقتی در خیابان‌های نیویورک قدم می‌زنم یک ارکستر کامل را می‌شنوم. صدای تاکسی ها و سگ‌ها و قطارهای شهری…

در این فیلم مارک ریلنس در نقش رودلف ابل جاسوس دستگیر شده شوروی بازی می‌کند، اسکات شپرد، بیلی مگنوسن، آلن آیدا و ایم ریان دیگر بازیگران فیلم هستند.

هنکس در جلسه پرسش و پاسخ پس از نمایش فیلم گفت: هیچوقت نمی‌خواهی که این آخرین تجربه کاری ات با اسپیلبرگ باشد. وی که در «نجات سرباز رایان» و «اگه می‌تونی منو بیگر» با اسپیلبرگ همراه بوده گفت: واقعا همیشه می‌خواهی از این مرد برای کاری که می‌کند تشکر کنی.

گفته شده این فیلم از همین حالا یکی از مدعیان اسکار است. فیلمنامه «پل جاسوسان» توسط برادران کوئن و بر اساس فیلمنامه اصلی مت چارمن نوشته شده است.

فیلم جدید اسپیلبرگ در سخت ترین دوران جنگ سرد می‌گذرد و برمبنای یک ماجرای واقعی ساخته شده و تصویرگر جنگی است که به جای افراد و ارتش‌ها، اطلاعات را در هدف دارد. این جنگ بین اتحاد جماهیر شوروی از یک سو و آمریکا از سوی دیگر در جریان است. هنکس در این فیلم در نقش وکیلی به نام جیمز داناوان ظاهر شده که مامور سیا است و تلاش دارد تا در سال ۱۹۵۷ یک جاسوس را که در خاک شوروی اسیر شده آزاد کند.

۱۶ اکتبر (۲۴ مهر) زمانی است که «پل جاسوس‌ها» راهی سینماها می‌شود.

اسپیلبرگ پس از این فیلم، تولید اقتباسی از کتاب «BFG» نوشته رولد دال برای کودکان را به دست می‌گیرد.

جشنواره فیلم نیویورک که به عنوان دروازه ورود فیلم‌ها به اسکار شناخته می شود از شنبه آغاز به کار کرد و تا ۱۱ اکتبر (۳ تا ۱۹مهر) برپاست.

منبع: همشهری آنلاین

5/5 - (1 امتیاز)
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
5/5 - (1 امتیاز)

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //