آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن
5/5 - (2 امتیاز)

تاریخ اکران قسمت‌های بعدی «آواتار» مشخص شد

1224573 612 - تاریخ اکران قسمت‌های بعدی «آواتار» مشخص شد

دنباله‌های فیلم «آواتار» به کارگردانی جیمز کامرون که با اکران در سال ۲۰۰۹ موفق شد رکوردهای فروش را جا‌به‌جا کند و تبدیل به پرفروش‌ترین فیلم تاریخ سینما شود، بالاخره صاحب تاریخ اکران مشخصی شدند.

جیمز کامرون تاریخ اکران قسمت‌های بعدی آواتار را مشخص کرد. به این ترتیب که قسمت دوم این فیلم در تاریخ ۱۸ام دسامبر ۲۰۲۰ اکران خواهد شد و پس از آن و در تاریخ ۱۷ دسامبر ۲۰۲۱ قسمت سومش به سینماها می‌آید. سپس بعد از وقفه‌ای سه ساله، آواتار ۴ ۲۰ ام دسامبر ۲۰۲۴ اکران خودش را آغاز خواهد کرد.

در تاریخ نوزده دسامبر ۲۰۲۵ هم قسمت پنجم اکران می‌شود. این خبر صبح شنبه در صفحه‌ی فیسبوک رسمی این فیلم منتشر شد که به همراه تصویری از جیمز کامرون و عواملش پست شده بود. جیمز کامرون در این پست نوشته بود: «کار کردن با بهترین تیم این حرفه واقعا عالی است. ما به طور همزمان چهار دنباله را فیلمبرداری می‌کنیم.»

کامرون سال گذشته اعلام کرده بود که چهار دنباله بر فیلم آواتار خواهد ساخت و وعده داد که از سال ۲۰۱۸ اکرانشان آغاز می‌شود. او گفت که در ابتدا برنامه داشته است که فقط دو دنباله بر این فیلم که از زمان اکرانش تا کنون پرفروش‌ترین فیلم تاریخ سینما باقی مانده است بسازد. اما بعد از صحبت با نویسندگان و طراحان پروژه متوجه شده است که هنوز چیزهای ناگفته‌ی زیادی درباره‌ی پاندورا و دنیای داستانی آواتار باقی مانده است که دو فیلم کفافش را نمی‌دهد.

در ابتدا کامرون اعلام کرده بود که قسمت دوم کریسمس ۲۰۱۸ روانه‌ی سینماها خواهد شد و سه فیلم بعدی هم در سال‌های ۲۰۲۰، ۲۰۲۲ و ۲۰۲۳ اکران می‌شوند‌. اما کمپانی فاکس هیچکدام از این تاریخ‌ها را تایید نکرد و در نهایت هم‌خود جیمز کامرون ماه گذشته اعلام کرد که اکران قسمت دوم در کریسمس ۲۰۱۸ دیگر عملی نیست.

5/5 - (2 امتیاز)
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
5/5 - (2 امتیاز)

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //