آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن
5/5 - (1 امتیاز)

تاریخ اکران فیلم تازه کلینت ایستوود اعلام شد

15 12 19 1858111855243 - تاریخ اکران فیلم تازه کلینت ایستوود اعلام شد

فیلم جدید کلینت ایستوود درباره خلبان قهرمان، روز نهم سپتامبر سال آینده اکران می‌شود.

به نقل از د رپ، کمپانی‌های برادران وارنر و ویلج رودشو اعلام کردند که «سالی»، فیلمی درباره زندگی چلسی سالنبرگ ملقب به سالی، خلبان قهرمان هواپیمای مسافربری، روز نهم ماه سپتامبر سال ۲۰۱۶ وارد سینماهای آمریکا خواهد شد. کلینت ایستوود این فیلم را کارگردانی کرده و فیلم در فرمت آی‌مکس هم اکران می‌شود و تام هنكس نقش اصلی آن را بازی می‌كند.

«سالی» داستان خلبانی را تعریف می‌کند که پرواز مسافربری شماره ۱۵۴۹ یو‌اس ایرویز را ماه ژانویه سال ۲۰۰۹ در رودخانه هادسون با موفقیت فرود آورد. به فاصله کمی بعد از بلند شدن از فرودگاه لاگوآردیای شهر نیویورک، هر دو موتور هواپیما به خاطر برخورد دسته‌ای از غازهای کانادایی با آنها از کار افتاده بودند.

سالنبرگ متوجه شد که زمان کافی برای بازگشت به لاگوآردیا یا پیدا کردن یک فرودگاه دیگر وجود ندارد و در نتیجه تصمیم گرفت که یک فرود پرخطر را روی رودخانه هادسون امتحان کند؛ تصمیمی که باعث نجات یافتن جان تمام ۱۵۵ مسافر هواپیما شد.

ارون اکهارت، لارا لینی، جری فرارا، آتومن ریسر، سم هانتینگتون و مکس ادلر از دیگر بازیگران «سالی» هستند. تاد کومارنیکی فیلمنامه این فیلم را با اقتباس از کتاب «بالاترین وظیفه: جستجوی من برای چیزی که واقعا اهمیت دارد» كه نوشته خود سالنبرگ و جفری زاسلو است، به نگارش درآورد.

کلینت ایستوود، تیم مور از کمپانی مالپاسو، فرانک مارشال از کمپانی کندی/مارشال و آلین استوارت از کمپانی فلش‌لایت فیلمز مسئولیت تهیه این فیلم را بر عهده دارند.

منبع: مهر

5/5 - (1 امتیاز)
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
5/5 - (1 امتیاز)

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //