تاریخ اکران فیلم تازه رابرت دنیرو مشخص شد

Robert DeNiro - تاریخ اکران فیلم تازه رابرت دنیرو مشخص شد

فیلم «جنگ با بابابزرگ» با بازی «رابرت دنیرو» از ۲۱ آوریل سال آینده میلادی اکران می‌شود.

کمدی خانوادگی «جنگ با بابابزرگ» به کارگردانی «تیم هیل» بر اساس یک کتاب ادبیات کودک با همین نام «رابرت کیمل اسمیت» ساخته می‌شود که در آن یک پسربچه مجبور می‌شود، اتاقش را برای استفاده پدربزرگش كه نقش آن را رابرت دنيرو بازي مي كند؛ ترک کند و این پسر بچه با کمک دوستانش با ترفندهای گوناگون تلاش می‌کند پدر بزرگ را مجبور به ترک اتاق کند.

تهیه‌کنندگی این فیلم کمدی که هنوز مرحله فیلمبرداری آن آغاز نشده است بر عهده «فیلیپ گلاسر»، «ماروین پرت» و «روزا موریس پرت» است و همزمان با فیلم «فراموش‌ناشدنی» محصول کمپانی برادران وارنر  و مستند «متولد چین» محصول دیزنی اکران خود را از 21 آوریل سال آینده میلادی آغاز خواهد کرد.

«دنیرو» 72 ساله تاکنون در 80 فیلم سینمایی بازی کرده و افتخارات فراوانی به دست آورده است و علاوه بر کسب اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل مرد برای قسمت دوم «پدرخوانده» و اسکار نقش اصلی مرد در سال 1981 برای فیلم «گاو خشمگین»، در سال 1993 شیر طلای افتخاری جشنواره ونیز را گرفت، در سال 2000 جایزه یک عمر دستاورد سینمایی جشنواره سن‌سباستین را گرفت و در سال 2008 جایزه مشارکت چشم‌گیر در صنعت سینما را از کارلووی‌واری دریافت کرد.

منبع: ایسنا

حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
عشق فیلم هستی بیا کانال تلگرام ما 😍
//