آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن
5/5 - (1 امتیاز)

تارانتینو “هشت نفرت‌انگیز” را بهترین کارش به عنوان نویسنده و کارگردان دانست

65a7596d43e9d7695752194a43294b20 M - تارانتینو "هشت نفرت‌انگیز" را بهترین کارش به عنوان نویسنده و کارگردان دانست

كونئتين تارانتينو كارگردان آمريكايي گفت معتقد است بهترين تجربه كارگرداني‌اش را مي‌توان در «هشت نفرت انگيز» ديد.

به گزارش باني فيلم به نقل از انديپندنت، فيلم‌هايي مثل «داستان عامه پسند»، «سگ‌هاي انباري» و «كيل بيل» از جمله فيلم‌هاي تارانتينو هستند كه معمولا در فهرست بهترين فيلم‌ها به انتخاب منتقدان جاي دارند. اما خود اين كارگردان مي‌گويد فيلم جديدش كه به زودي راهي سينماها مي‌شود يعني «هشت نفرت‌انگيز» را بهترين فيلمي كه تاكنون ساخته، مي‌داند. تارانتينو در اين باره گفته است: واقعا به اين كار افتخار مي‌كنم. فكر مي‌كنم بهترين فيلمي است كه تاحالا نوشته‌ام. فكر مي كنم بهترين كارگرداني‌ام هم باشد. او علت اين كار را هم چنين توضيح داده: فكر مي‌كنم چون باهوش‌تر شده‌ام و چون مدت بيشتري اين كار را انجام داده‌ام و تجربه كسب كرده‌ام. يك جور راه نرفته بين من و باب ريچاردسون فيلمبردار و گروه بازيگران بود.
بيشتر اين فيلم كه ماجرايش در وايومينگ مي‌گذرد، در يك مغازه اتفاق مي‌افتد كه يك دليجان با مسافرانش بايد براي پناه گرفتن از برف شديد و بوران، مدتي در آنجا اتراق كند. جان راث مامور اعدام كه نقشش را كورت راسل بازي كرده دارد يك زنداني فراري را اسكورت مي‌كند. او زني به نام دومرگ با بازي جنيفر جيسون لي است كه به دليل قتل بايد دادگاهي شود.
تارانتينو از نتيجه اين فيلم خيلي راضي است و اضافه مي‌كند كه چيزهاي كوچكي مثل اين كه هرگز دو بازي همزمان را در يك شات نگرفته و يك بار از زاويه پيش زمينه و يك بار از زاويه بازيگر پس زمينه فيلمبرداري كرده، به بهتر درآمدن كار كمك كرده است.
تارانتينو دو نسخه از اين فيلم تدوين كرده كه يكي براي نمايش به صورت 70 ميليمتري آماده شده و سه ساعته است و ديگري براي اكران عمومي است كه 6 دقيقه كوتاهتر است.
اين در حالي است كه اين فيلم ابتدا با جنجال شروع شد چون داستان فيلمنامه لو رفت و به صورت اينترنتي منتشر شد و تارانتينو ضمن شكايت از بازيگراني كه فيلمنامه را در اخيتار داشتند، آن را بازنويسي كرد و در انتها نيز حضور او در تظاهرات ضدخشونت پليس، موجب شد تا پليس آمريكا، در برابر آن موضع گيري و فيلم را تحريم كند. با اين حال اين كارگردان معتقد است نه تنها مردم زيادي از فيلم او استقبال مي كنند بلكه پليس‌هاي زيادي نيز طرفدار او هستند.

5/5 - (1 امتیاز)
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
5/5 - (1 امتیاز)

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //